reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

Zdrowie naszych maluszków

liiiviiia

Fanka BB :)
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Zakładam nowy wątek gdyż zaczynają się niestety choroby u naszych dzieciaczków i będzie nam łatwiej konsultować wszystko w jednym miejscu.

reklama

kaluska

Miasto
Piekary Śląskie
Rozwiązania
0
Dobry temat
Mój mały chory- gorączkuje w granicach 38- 38,4
Byliśmy u lekarza
Lekarka stwierdziła tylko czerwone gardło i dala nam antybiotyk ale mamy podać jak by się pogorszyło...

Nie ma nic gorszego od choroby własnego dziecka Życzmy sobie nawzajem aby tematów w tym wątku było jak najmniej...:(

henrietta5

Miasto
Górny Śląsk
Rozwiązania
0
fajny pomysł ,obym tylko nie musiała korzystać, Kaluska zgadzam się z tobą i trzymam za malucha zeby szybciutko wyzdrowiał

Fredka1

Mama czerwcowa 06
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ja też życzę Wszystkim chorowitkom dużo zdrówka.

U nas nadal bez poprawy.

szyszunka

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
u nas starsza ma 38.4 plus katar....obiecywałam sobie że nie będę z nią łaziła po sklepach, galeriach handlowych.....pewnie się zaziębiła.mam dość

moniaa22

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
dobry pomysl z tym watkiem... u nas tez 2 dni byl stan podgoraczkowy malutka przez 2 noce okropnie sie meczyla caly czas kaszlala nosek zapchany ze nawet zwracala przez to bidulka a w dzien oczka czerwone i odsypiala ale dzisiejsza noc juz lepsza bez goraczki spala w miare spokojnie, katarek juz mniejszy i kaszle tez mniej. Lekarka mowila ze to jakis wirus dala 2 syropki i tez antybiotyk ale mialam dac w razie pogorszenia dalam jej tylko raz na noc. jutro na kontrole to zobaczymy

szyszunka

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
jak sie daje antybiotyk to nawet mimo poprawy nalezy go dokończyć, bo inaczej bakterie się uodparniają, wiec jak podałaś na noc, to chyba trzeba dawać już.

kaluska

Miasto
Piekary Śląskie
Rozwiązania
0
Jak juz sie poda jedna dawkę antybiotyku to klamka zapadła trzeba dawać do końca!!!!!! to bardzo ważne

Ja czekam, nie podaje ale temperatura nadal około 38,5 oczywiście spada po czopku z paracetamolu
Nie wiem czy podać w końcu ten antybiotyk czy jeszcze nie

DOODA

wrześniowa mama :)
Miasto
Bytom, Poland
Rozwiązania
0
U nas tez przeziebienie :(.Katarek utrzymywal sie jakis tydzien.Juz jest lepiej,ale bylo kilka nieprzespanych nocy,maluszek nie potrafil oddychc noskiem,spalismy razem praktycznie na siedzaco.
Duzo zdrowka dla wszystkich dzieciaczkow!

reklama

Fredka1

Mama czerwcowa 06
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
u nas jakby nie było słychać świstu. Kaszel jakby lżejszy. Może wreszcie coś się ruszy:dry:.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry