reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Zdrowie naszych maluszków

reklama

Fredka1

Mama czerwcowa 06
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Princi bardzo wam współczuje, jednak myślę sobie, że są i tego plusy, później będziecie mieli spokój.

princi

Mama Myni i Kini ;-)
Miasto
UK
Rozwiązania
0
A dziekuje :) Tylko problem troche glebszy... teraz ma Natala ospe,za chwile dostanie Kinia..i ja! jakos mnie to ominelo w dziecinstwie,wiec wstaje tak kazdego ranka i czekam az sie zacznie....

Kamila1

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kacper też już przeszedł ospę wysypany był strasznie kropeczka na kropeczce

henrietta5

Miasto
Górny Śląsk
Rozwiązania
0
mam problem z ząbkami Kubusia, niestety pojawiła się próchnica, myjemy ząbki, nie je słodyczy, pije wodę lub herbatkę bez cukru, nie mam pojęcia skąd to się wzięło, czy któraś z was zauważyła też jakieś zmiany na ząbkach.W piątek idziemy do dentysty, ale wątpię czy mały da sobie zajrzeć do dzióbka

elaine76

Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
Henrietto-współczuję problemów z ząbkami:-(. Borys ma póki co zdrowe ząbki. No ale późno mu zaczęły wychodzić i nie wspomnę, ale jeszcze nawet "trójek" i "piątek" nie mamy. Może jednak gdzieś jest to prawdą, że im później tym mocniejsze i trwalsze?:confused:

princi

Mama Myni i Kini ;-)
Miasto
UK
Rozwiązania
0
Kamila a jak tam sprawy poospowe ?Ma jakies slady?znikaja czy cos ? Bo Kinia ma kilka hm..dziurek na czole i boje sie,ze zostana jej blizny.. przynajmniej 3!

henrietta u nas Kinia cos ma jakis hm..jakby nalot na jedynkach gornych,szczotkujemy ale nie schodzi i tez jestem pelna obawy przed pierwsza wizyta u dentysty...

elaine my tez nie mamy jeszcze 3 i 5 :)

Fredka1

Mama czerwcowa 06
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Oli zęby wyszły bardzo późno. I późno byłyśmy na kontroli u dentysty. Zęby ma pierwsza klasa. A Ala, sądze, że będzie kiepsko. Pulmicort brany często źle wpływa na uzębienie.

henrietta5

Miasto
Górny Śląsk
Rozwiązania
0
Princi właśnie od takiego nalotu się zaczęło, szorowaliśmy i nic to nie dawało, myślałam,że to od herbatki, bo był czas ,że Kubuś pił jej dużo, a teraz ma między jedynkami i dwójkami czarne punkciki, zobaczymy co powie stomatolog.Aha mały połknął dzisiaj kamyk taki dekoracyjny gładziutki, troszkę większy od 50 groszówki, ja kiedyś osiwieję przez tego łobuza, teraz czekamy na kupkę jak nie wyjdzie to chyba czeka mnie wizyta u lekarza

reklama

Kamila1

Rozwiązania
0
princi kacper ma na twarzy cztery blizny ale on z miesiąca na miesiąc są coraz słabiej widoczne, ja sama mam blizny po ospie ale w żaden sposób nie oszpecaja takze nie ma się czym martwić

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry