Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
dziewczyny 3--majcie kciukasy, za niedługo ide do lekarza z małą ad prześwietelenia. Mam nadzieję że płucka i oskrzela czyste ( nie kaszle nie ma juz tempery ale kto to wie)
i jest dobrze juupi płucka czyste , jeszcze tylko profilaktycznie badanie zwykłe moczu ale p pediatra powiedziala ze to ząbki bo dziąsła rozpulchnione sa , i to górne więc wielce prawdopodobne ze górne jedynki pierwsze wyjdą
pogoda piękna a my się pochorowaliśmy Kacper wstał dzisiaj z temp. byłam u pediatry stwierdziła że jest wszystko w porządku więc pojechałam do laryngologa i uszka też czyste, skolei laryngolog twierdzi, że gardełko zaczerwienione i teraz nie wiem czy mogę wyjś ćna spacerek:-(
wiesz Kamila- moja jak miała temperaturę i tylko temepre bez katarku kaszlu czy gardła to pediatra zakazała wychodzenia ale wietrzenie czy werandowanie oki . Powiedziała że lepiej poczekać az temp spadnie a i po tem ze 2 dni "odsiadki w domu"
nam tez pediatra mowila ze jak najbardzoiej na dwor mozna a nawet trzeba wychodzic przy katarze bo wtedy dziecku lzej oddychac byle tylko nie bylo temperatury bo to jedyne wskazanie do siedzenia w domu.no i oczywiscie zeby za wielkiego wiatru nie bylo
Mojej córeczce ostatnio zaczęła sie pocic głowka, niewiem od czego to moze byc głownie jak ja karmie w szczegolnosci wieczorem wtedy az sie klei. a wczoraj to wogole zasnac nie mogla niewiem czemu w sumie zabkow nic nie widac zeby cos sie mialo wybic ale wczoraj to tak nerwowo smoczek gryzla i pieluche wkladala ze myslalam ze porwie zaraz.temperatury nie miala ...tylko tym poceniem sie martwie bo ubrana lekko pokoj przed snem wywietrzony napewno nie bylo za duszno.
Moniaa skonsultuj to z pediatrą. Wiem że pocąca sie główka przy karmieniu może oznaczać zbyt małą dawkę wit. D3 lub że dziecko jej nie przyswaja. Wiem bo moja siostra tak miała..Nie znaczy to jednak że u Twojej malutkiej tak jest, ale dla spokoju ja skonsultowałabym się z lekarką..