reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

reklama
Monia Michalkowi zaczela sie pocic glowka w grudniu nie dawalam mu wtedy wit D bo pediatra stwierdzila ze nie trzeba ... (no coment) poszlam z nim do lekarza i stweirdzil ze to przez poczatki krzywicy czyli przez niedobor wit D przepisala 2 krople devikapu.podajemy regularnie juz 3 msc ale glowka ciagle sie przy jedzeniu poci tak wiec lekarz stwierdzil ze po prostu przy jedzeniu dziecko sie meczy bo ssac pracuje i stad spocona glowka.
 
raz juz mowilam lekarce ze malej sie glowka poci sprawdzila ja zbadala mowila ze wszystko ok mam podawac 2 krople devikapu podaje 2 ale glowka dalej sie poci no coz jutro wizyta na 11.50 napisze co powiedziala pani doktor trzymajcie kciuki:)
 
a wogole to tez macie tak ze jak was cos niepokoi i czytacie o przeroznych chorobach to nagle wydaje wam sie ze to jest to i polowa objaw sie zgadza...??
 
monia no najgorzej to się naczytać
sprawdź koniecznie..
Ja tam jak coś mnie niepokoi to idę sie skonsultować
Moje starsze było rok temu przeziebione dostała eurespal i jakieś syropki i wszystko już miało być git a ja mimo wszystko wezwałam lekarza coby mi powiedział że wszystko już git a on mi skierowanie do szpitala pisze...zapalenie płóc..i teraz dmucham na zimne już i jak coś nie tak to konsultacja he he
Mody tez pokasłuje i katar dostał na razie czysto dostał syropek Hederasal, mamy inhalować woda z solą i obserwować
nie znosze jak dzieciaki chorują
brrrrrrr

Zdrówka dla dzieciaczków
 
monia- trzymam kciukasy. Mojej małej też czasami główka sie przy jedzeniu poci ale to własnie od wysiłku ssalniczego heh. Byc może i u Ciebie tak jest. ja na wszelki wypadek nie czytam a przynajmniej staram się nie czytac o chorobach. Ale jest fajny portal medyczny gdzie czasami zasięgam porady, tam można napisac objawy i lekarze w ciągu około 1 H odpisują. Czasami jesli objawy nei są jednoznaczne nakazują konsultację z lekarzem w innych przypadkach diagnozują ale tez zalecają wizytę. tak czy inaczej mnie w kilku przypadkach pomogli i uspokoili. Poradniki medyczne - profesjonalna porada lekarska w 1 godzinę - dziecko24.pl
 
Ja nie jestem pewna ale mój Oli ma chyba różyczkę:-( kyrcze niby rózyczka u takich maluchów występuje bardzo żadko,ale jutro pójdę z nim do lekarza i się dowiem co i jak.Ma krostki na buzi szyjce i zaczynają niżej schodzić.Od wczoraj ma nieznośny katar:-(
 
Ja nie jestem pewna ale mój Oli ma chyba różyczkę:-( kyrcze niby rózyczka u takich maluchów występuje bardzo żadko,ale jutro pójdę z nim do lekarza i się dowiem co i jak.Ma krostki na buzi szyjce i zaczynają niżej schodzić.Od wczoraj ma nieznośny katar:-(
a nie gorączkował ostatnio ?
bo jeśli tak to mogła to byc "3 dniówka" - po temperaturze następuje wysypka

moniaa- nie ma sprawy :) jednak warto też jeśli to poważniejsza sprawa iśc do lekarza :) zdrówka więc
 
reklama
a nie gorączkował ostatnio ?
bo jeśli tak to mogła to byc "3 dniówka" - po temperaturze następuje wysypka
właśnie o to chodzi że nie miał temperatury-dodatkowo ząbki mu idą.dziś w nocy przez zatkany nos prawie wogle nie spał.a jak widzi gruszkę to jest panika i wrzask-pewnie sąsiedzi go słyszą.
 
Do góry