reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

liiiviiia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Sierpień 2009
Postów
1 411
Miasto
Lublin
Zakładam nowy wątek gdyż zaczynają się niestety choroby u naszych dzieciaczków i będzie nam łatwiej konsultować wszystko w jednym miejscu.
 
reklama
Dobry temat
Mój mały chory- gorączkuje w granicach 38- 38,4
Byliśmy u lekarza
Lekarka stwierdziła tylko czerwone gardło i dala nam antybiotyk ale mamy podać jak by się pogorszyło...

Nie ma nic gorszego od choroby własnego dziecka Życzmy sobie nawzajem aby tematów w tym wątku było jak najmniej...:(
 
u nas starsza ma 38.4 plus katar....obiecywałam sobie że nie będę z nią łaziła po sklepach, galeriach handlowych.....pewnie się zaziębiła.mam dość
 
dobry pomysl z tym watkiem... u nas tez 2 dni byl stan podgoraczkowy malutka przez 2 noce okropnie sie meczyla caly czas kaszlala nosek zapchany ze nawet zwracala przez to bidulka a w dzien oczka czerwone i odsypiala ale dzisiejsza noc juz lepsza bez goraczki spala w miare spokojnie, katarek juz mniejszy i kaszle tez mniej. Lekarka mowila ze to jakis wirus dala 2 syropki i tez antybiotyk ale mialam dac w razie pogorszenia dalam jej tylko raz na noc. jutro na kontrole to zobaczymy
 
jak sie daje antybiotyk to nawet mimo poprawy nalezy go dokończyć, bo inaczej bakterie się uodparniają, wiec jak podałaś na noc, to chyba trzeba dawać już.
 
Jak juz sie poda jedna dawkę antybiotyku to klamka zapadła trzeba dawać do końca!!!!!! to bardzo ważne

Ja czekam, nie podaje ale temperatura nadal około 38,5 oczywiście spada po czopku z paracetamolu
Nie wiem czy podać w końcu ten antybiotyk czy jeszcze nie
 
U nas tez przeziebienie :(.Katarek utrzymywal sie jakis tydzien.Juz jest lepiej,ale bylo kilka nieprzespanych nocy,maluszek nie potrafil oddychc noskiem,spalismy razem praktycznie na siedzaco.
Duzo zdrowka dla wszystkich dzieciaczkow!
 
reklama
Do góry