reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

Witajcie.Czytajac o tych wszystkich chorobach dzieciaczkow,jestem bardzo szczesliwa,ze zaszczepilismy Macieja na te rotawirusy.Mimo,ze wiele rodzicow jest na NIE,my to zrobilismy.Jak do tej pory nie choruje,omijaja go wirusowe trzydniowki.Oby tak dalej.Pawel,gratuluje jestes na medal tatus.Mysle,ze moj pan malzonek nie umialby tak sie odnalesc.
 
reklama
DOODA, Mili384, Ewa72 dziekuje za miłe słowa :)
Mili384 dużo zdrówka!!! Kuruj sie!
Ewa72Jestem przekonany ze Twój mąż, jak i wielu innych, tez by dali z siebie wszystko, jak człowiek jest w takiej sytuacji potrafi wiele zrobic. Na oddziale w innym pokoju był facet 30pare lat, cały czas siedział przy dziecku, matki nie było, co sie pozniej okazało była w ciąży i to zagrozonej(do tego jeszcze mieli śmierc w rodzinie), a on całymi dniami i nocami siedzial na oddziale i opiekował sie małym, podziwiałem go, naprawde Tata godny do nasladowania.
A na rotawirusa oczywiscie Paulinka była szczepiona, dlatego tak "lekko" to przeszła...

p.s.
nie sądzielem ze ktos przebrnie przez całego mojego poprzedniego posta :) dziekuje :)
 
A u nas bez poprawy :-( takze z jutrzejszego szczepienia znow nici ...
Naszczescie maly tylko kaszle i ma katar ale boje sie zeby sie to nie rozwinelo,podaje mu stodal jutro idziemy do kontroli.Najgorzej ze nie da sie do nosa dotknac na sile mu musze odciagac bo inaczej raczkami na calej buzi sobie rozmazuje :sorry2: a teraz juz cwany reka mnie odpycha i glowa kreci zebym tylko nie pocelowala frida w dziurke :sorry2:
 
Mojej niuni wyskoczyła jakaś wysypka,tzn. taka drobniutka kaszka na brzuszku i łydkach,skóra jest sucha i taka chropowata.Czyżby coś od jedzenia?Kupiłam Oliatum balsam może pomoże:tak:Mam nadzieje ,że to nie skaza białkowa:zawstydzona/y:
 
Mój Oli też miał wysypke kaszel i suchą skórę,a okazało się że coś z krtanią ma.Całe szczęści jest już lepiej.Jutro idziemy na kontrol:-)Ze mną też już kapkę lepiej.Dzięki Paweł za podtrzymanie na duchu:-)
 
Paweł, jesteś wielki. Twoja żona ma w Tobie wielkie wsparcie. My będąc w szpitalu, też łapaliśmy co się dało. To chyba urok bytności w tym miejscu.
Elaine, życzę dużo zdrówka.
MIli, życzę żeby wszystko było już w porządku. Jednak nie wiem za bardzo co ma sucha skóra,wysypka z krtanią.
Toja, trzymam kciuki, żeby nie była to skaza białkowa. Bardzo mocno.
LIvii, życzę dużo cierpliwości. Musi Ci być bardzo ciężko. Jednak bądź dobrej myśli, kiedyś to minie.
 
oj oj , dziewczyny, mocno 3- mam kciukasy i życzę zdrówka
u mnie kolejne zębole ale tym razem w dramatyczny sposób. młoda płącze non stop widać że ją boli i to bardzo :(
 
A my mamy potwierdzoną skazę białkową. I od dzisiaj mam małemu podawać Bebilon Pepti. Mam nadzieję, że się sprawdzi, bo w sobote tak Tomusia obsypało, że chciałam z nim jechać do szpitala.
Dziewczyny, któraś z Was ma dzidzie ze skazą i podaje Bebilon Pepti? Na jakie produkty(oprócz mlecznych) należy uważać?
 
reklama
Fredka ja też nie wiem co to ma ze sobą wspólnego heh.Ale gdy podałam co się dzieje z Olim lekarzowi to lekarz popatrzyła przebadała i mówi-TO KRTAŃ heh.Mi to na krtan nie wskazywało.Bardziej byłam przychylna na 3 dniówkę choć ten kaszel mnie troche niepokoił no i wyszło heh
 
Do góry