reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

reklama
A dziekuje :) Tylko problem troche glebszy... teraz ma Natala ospe,za chwile dostanie Kinia..i ja! jakos mnie to ominelo w dziecinstwie,wiec wstaje tak kazdego ranka i czekam az sie zacznie....
 
mam problem z ząbkami Kubusia, niestety pojawiła się próchnica, myjemy ząbki, nie je słodyczy, pije wodę lub herbatkę bez cukru, nie mam pojęcia skąd to się wzięło, czy któraś z was zauważyła też jakieś zmiany na ząbkach.W piątek idziemy do dentysty, ale wątpię czy mały da sobie zajrzeć do dzióbka
 
Henrietto-współczuję problemów z ząbkami:-(. Borys ma póki co zdrowe ząbki. No ale późno mu zaczęły wychodzić i nie wspomnę, ale jeszcze nawet "trójek" i "piątek" nie mamy. Może jednak gdzieś jest to prawdą, że im później tym mocniejsze i trwalsze?:confused:
 
Kamila a jak tam sprawy poospowe ?Ma jakies slady?znikaja czy cos ? Bo Kinia ma kilka hm..dziurek na czole i boje sie,ze zostana jej blizny.. przynajmniej 3!

henrietta u nas Kinia cos ma jakis hm..jakby nalot na jedynkach gornych,szczotkujemy ale nie schodzi i tez jestem pelna obawy przed pierwsza wizyta u dentysty...

elaine my tez nie mamy jeszcze 3 i 5 :)
 
Oli zęby wyszły bardzo późno. I późno byłyśmy na kontroli u dentysty. Zęby ma pierwsza klasa. A Ala, sądze, że będzie kiepsko. Pulmicort brany często źle wpływa na uzębienie.
 
Princi właśnie od takiego nalotu się zaczęło, szorowaliśmy i nic to nie dawało, myślałam,że to od herbatki, bo był czas ,że Kubuś pił jej dużo, a teraz ma między jedynkami i dwójkami czarne punkciki, zobaczymy co powie stomatolog.Aha mały połknął dzisiaj kamyk taki dekoracyjny gładziutki, troszkę większy od 50 groszówki, ja kiedyś osiwieję przez tego łobuza, teraz czekamy na kupkę jak nie wyjdzie to chyba czeka mnie wizyta u lekarza
 
reklama
princi kacper ma na twarzy cztery blizny ale on z miesiąca na miesiąc są coraz słabiej widoczne, ja sama mam blizny po ospie ale w żaden sposób nie oszpecaja takze nie ma się czym martwić
 
Do góry