reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków.

jak córcia miała potówki to były takie "chrostki" co na końcu miały białe kropeczki i jak ich było więcej to takie jakby placki czerwone się robiły, kąpaliśmy kilka dni w nadmanganienie potasu,( można też w mące) i nie używaliśmy balsamów i zeszło, no i lżej ubieraj w upały, jak u ciebie zejdzie po kąpieli to będziesz wiedziała, że to potówki, jak nie to niestety alergia :-(
 
reklama
ja kapie corcie w krochmalu i nie schodzi ;( poczekam jeszcze pare dni ale juz przestaje sie ludzic ze to tylko potowki;(
 
No u nas wysypka jest lżejsza i to sporo, kąpiemy w krochmalu i żadnych teraz balsamów i w domciu w samym pampku leży okrywałam ją tetrą. Jeszcze ją po kąpie w krochmalu i będzie cacy:)
Dzięki
 
u mojej córci po jednej kąpieli już była poprawa, więc jak przez kilka dni nie zejdzie to lepiej idź do pediatry, on na pewno rozpozna co to jest
 
no i żadnej oliwki jak sa upały. Ja wysypke na buzi posmarowałam emolientem bo myslalam że alergia i bylo tylko gorzej, bo pojawiły się plamy jak pisała klaudynaa, najpierw krostki z białym środkiem a potem doszły czerwone plamy.
Teraz co drugi dzień kąpię w nadmanganianie potasu i jest ok. Pediatra mówiła tez że jak jest stan zapalny można octaniseptem przemyc te miejsca.
 
Do góry