reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
my już po wizycie
mała wazy 3400:szok: i ma 54cm

skierowania na usg bioderek nie mam, muszę prywatnie

mnie znowu skacze cisnienie 170/100 i babka sie trochę wystraszyła, nadal mam brać dopegyt
Krewetka a czemu nie dostałaś skierowania?
z tego co mówiły położne w szpitalu, to usg bioderek to robi się tylko i wyłącznie prywatnie. Czasem są organizowane jakieś bezpłatne akcje- trzeba szukac po necie.
Estragon moja koleżanka robiła na Szwedzkiej i wydaje mi się że ze skierowaniem i nie płaciła, kurcze tak ją zrozumiałam.
Może przedzwoń sobie tam i się dopytaj, na pewno wiem że na wizytę się sporo czeka.
 
w takim razie zależy to pewnie od miasta...
A ja mam pytanie. Mój Mały od 2 dni śpi strasznie niespokojnie, popłakuje, szybko oddycha, charczy, wierzga nóżkami i rączkami. Martwię się czy to jest normalne. Podobno niektóre niemowlaki tak mają, ale przez to ja nie mam spokoju, bo non stop na Niego zerkam.

I drugie pytanko: jak śpicie w nocy? Bo ja padam i nawet płacz mnie nie budzi, męża to samo, dopiero mama z drugiego pokoju przychodzi i nas budzi... normalnie mi wstyd.
 
W Gorzowie bierzesz skierowanie od pediatry i idziesz do poradni preluksacyjnej (na wizyte czekasz ok miesiaca)
U mnie jest tak samo...
w takim razie zależy to pewnie od miasta...
A ja mam pytanie. Mój Mały od 2 dni śpi strasznie niespokojnie, popłakuje, szybko oddycha, charczy, wierzga nóżkami i rączkami. Martwię się czy to jest normalne. Podobno niektóre niemowlaki tak mają, ale przez to ja nie mam spokoju, bo non stop na Niego zerkam.

I drugie pytanko: jak śpicie w nocy? Bo ja padam i nawet płacz mnie nie budzi, męża to samo, dopiero mama z drugiego pokoju przychodzi i nas budzi... normalnie mi wstyd.
Ja śpie raczej niespokojnie, nad nami mieszka małżeństwo z 2 miesięcznym dzieckiem i jak ono płacze to ja już stoje na nogach:szok:...
A dziś np Malutka spała w wózku, a jak się w nocy przebudziłam to szukałam jej na łóżku, dopiero mąż powiedział że ONA śpi w wózku:rofl2:
może to wzdęcia?


czy Wasze maluszki dostają smoczek?
My kupiliśmy 2 smoczki z AVENTu i mała ich nie chce chyba są za długie dla niej, mża kupił jakiś krótki w aptece i ten od czasu do czasu
 
czy Wasze maluszki dostają smoczek?

dzis byl w uzyciu bo mala sobie znalazla swietna zabawe: konczy jedzenie i sie na mnie patrzy albo rozglada na boki ale cyca z buzi nie wypuszcza i tak by najchetniej zasypiala bo jak wyjme to wrzask. po 2h mialam dosc, dostala smoczek i minute pozniej juz spala. jak zasnela to jej zabralam bo wolalabym zeby sie nie przyzwyczajala.
 
w takim razie zależy to pewnie od miasta...
A ja mam pytanie. Mój Mały od 2 dni śpi strasznie niespokojnie, popłakuje, szybko oddycha, charczy, wierzga nóżkami i rączkami. Martwię się czy to jest normalne. Podobno niektóre niemowlaki tak mają, ale przez to ja nie mam spokoju, bo non stop na Niego zerkam.

I drugie pytanko: jak śpicie w nocy? Bo ja padam i nawet płacz mnie nie budzi, męża to samo, dopiero mama z drugiego pokoju przychodzi i nas budzi... normalnie mi wstyd.

a jak układasz Małego? Pewnie lekko na boku i dobrze.
Sprawdź, czy nie ma wydzieliny w nosku.

A najlepiej to bym skontaktowała się z pediatrą czy charczenie i szybki oddech to norma.
Wiadomo, że maluszki szybciej od nas oddychają, ale to charczenie.... Ja bym zapytała dla własnego spokoju.

Po co Ci nerwy.
 
reklama
Estragon, ja stawiam na zapchany nosek.

Jeśli płacz Cię nie budzi, to spróbuj przestawić łóżeczko tuż koło swojego łóżka, tak żebyś mogła dotknąć małego przez szczebelki bez wstawania, raczej się wtedy na pewno obudzisz. A niekiedy dziecku wystarcza że się je pogłaszcze albo smoczka da i śpi dalej, moja siostrzenica tak miała. Po prostu przebudzała się i ie wiem czy się bała ciemności czy myślała że jest sama, ale pogłaskanie jej często wystarczało żeby znów zasnęła
 
Do góry