reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

U mnie skierowanie na usg daje pediatra ale tak jak pisze komi sa długawe terminy,niestety
 
reklama
zarejestrowaliśmy sie na USG bioderek na 25 maja ( średnio mi pasuje bo muszę zostać sama dłużej w Krakowie), udalo sie za darmo bo teraz w Krakowie jest jakaś akcja
 
Krewetka, ale fajnie ze się udało z tym usg:tak: Trudno, musisz posiedzieć w Krakowie, ale 25ty już niedługo (mój termin)
 
z jednej strony dobrze się złożyło bo 23 mam komunie i miałam zostać do 24 w Krakowie, a teraz muszę zostać do 25 i sama wracać do domu ( a to 3,5h jazdy samochodem) a męża wysłać wcześniej
 
Julita, nie wiem jaką masz sól, ale np na Physiodose jest napisane, ze po otwarciu zuzyć w ciągu 12 godz. Ja tak robie, część fioleczki rano i część po mniej niż 12h.

Estragon, ja dopiero trzeci dzień w domu ale już pękam na maxa. Jestem wykończona. W szpitalu w nocy tylko jedno moje dziecko płakało a na dodatek mały był spokojniejszy. a w domu jedno dziecko budzi drugie, mimo że przeniosłam się z małym do drugiego pokoju. Jakiś pobudzony jest, ciągle chce cyca, ciągle sie budzi, maksymalny czas spania bez przerwy to godzina. Z kolei teraz np spi już trzecią godzinę. Dlaczego tak nie może w nocy:(((
Jak sobie pomyslę, ze nie wiadomo kiedy pospię bez przerwy chociaż ze 4 godziny to płakać mi się chce:(((
 
Oleśka to u mnie jest tak samo...jak mała zaśnie w dzień ro śpi i nawet 4 godziny a w nocy jest marudna i mimo ze jest najedzona to przebudza się co godzinę....:-(
Ciekawe jak będzie dziś...
Tyle że ty masz jeszcze Jagódkę więc jest ci trudniej...a nie ma ci kto pomóc, żebyś się mogła w dzień przespać???
 
Oleśka to u mnie jest tak samo...jak mała zaśnie w dzień ro śpi i nawet 4 godziny a w nocy jest marudna i mimo ze jest najedzona to przebudza się co godzinę....:-(
Ciekawe jak będzie dziś...
Tyle że ty masz jeszcze Jagódkę więc jest ci trudniej...a nie ma ci kto pomóc, żebyś się mogła w dzień przespać???

Jest P., ale w ciągu dnia ciągle coś się dzieje, że nie mam czasu na spanie. Ale jutro jak mały będzie spał, a nocka dzisiejsza będzie jak poprzednia, to padnę sama, tam gdzie bedę stała...
 
Mam pytanie do mamuś które mają dziewczynki, czy jak myjecie córeczki to w tych fałdkach w pochwie też tak delikatnie myjecie??? Może to i głupie pytanie ale zauważyłam tam dziś taki biały nalot i nie wiem czy tam "grzebać" tą chusteczka czy nie:baffled:
Kurcze tylko się nie śmiejcie ze mnie:zawstydzona/y:
 
reklama
nam w szpitalu powiedzieli ze jak jest kupka to wtedy umyc a poza tym nie ruszac. jak przyjdzie dzis polozna to spytam co dalej.
 
Do góry