reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
Julita, Majka rosnie proporcjonalnie więc jest ok.
Co do diety..... Warto dziecku proponowac różne rzeczy do jedzenia, ale nic na sile. Oczywiscie zabraniamy chipsów i innych niezdrowych przekasek, napojów gazowanych i kolorowych z kartonów no i góry słodyczy. U nas układ jest taki, że Aguśke dostaje rózne rzeczy do jedzenia, ale jak czegoas nie chce to nie. Jesli jest totalny bunt na jedzenie - typu: na obiad chce czekolade, to po prostu nie je nic. U nas z owoców na topie sa jabłka (sad dziadków), banaby i mandarynki/grejpfruty/pomarancze. Reszta jest beeee. No chyba ze maliny/truskawki/porzeczki prosto z krzaczka.
Warzywa - tylko w zupie oraz oczywiscie ogórki konserowowe ;/ Surówki - ma odruch wymiotny na odległośc...
Jak dostanie na talerzu kotlet plus ziemniaki plus warzywa to potrafi zjesc tylko warzywa plus zagryźc sucha bułka...
|Na szczescie lubi mleko, jogurty...

.
 
Ostatnia edycja:
Krewetka nie słyszysz jaki kaszel? suchy, to takie wymuszone szczekanie, a przy mokrym słychać, że się "odrywa".

Ostatnio podawałam Jaśkowi flegaminę na mokry kaszel. Dobry jest też ponoć Stodal - na oba rodzaje kaszlu, ale nie próbowałam.
 
U nas mloda dostala mucosolwan dla dzieci i zdecydowanie mniej kaszle,podobno dobry jest tez stodal.
 
Zaliczylam jednak z mlodym przychodnie, bo dostal strasznego krtaniowego kaszlu..
osluchowo czysty, gardlo czerwone, do poniedzialku podawac leki, ktore podawalam dotychczas plus na noc sinecod
a teraz spi i srednio co 2 minuty kaszle, az mi go szkoda jest.

ja tez juz z smarkam :baffled:
 
reklama
aga włącz mu nawilżacz na maxa. U nas znakomicie się to zawsze sprawdza - przy każdym i dorosłych i dzieciu. Ale to musi być naprawdę mega nawilżenie, a najlepiej z jonizacją jak masz :tak:
 
Do góry