reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

N

nataliak

Gość
wizyty lekarskie, szczepienia, rozwój i wszelkie dolegliwości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
My dzisiaj byliśmy z Majeczką na pierwszej wizyty u pediatry, malutka zdrowa przybiera na wadze...
Za 2 tyg kolejna wizyta...
 
U pediatry bylam dwa tyg temu to maly wazyl juz 3 kg czyli po dwoch tyg spedzonych w domu przybral na wadze 0,5 kg,:-) za dwa tyg na szczepienie chyba ze slad po gruzlicy bedzie sie papral. W srode bylam na kontroli u okulisty na szczescie maly oczy ma wporzadku nic sie tam nie dzieje:-), nastepna kontrol za 4 tyg. No i wizyta u neurologa zobaczymy co powie po usg
 
a nas dzisiaj ważyła położna i od wypisu ze szpitala przybył 250 dag, waży teraz 30 dag więcej niż przy urodzeniu, czyli 3550! się cieszę, bo to oznacza, że mój pokarm wystarcza:)
 
A macie skierowanie na kontrole bioderek...bo ja dostałam wczoraj...i dziś chciałam Ją zapisać ale nikt tak kurcze nie odbiera!!!!
 
my już po wizycie
mała wazy 3400:szok: i ma 54cm

skierowania na usg bioderek nie mam, muszę prywatnie

mnie znowu skacze cisnienie 170/100 i babka sie trochę wystraszyła, nadal mam brać dopegyt
 
Ostatnia edycja:
reklama
z tego co mówiły położne w szpitalu, to usg bioderek to robi się tylko i wyłącznie prywatnie. Czasem są organizowane jakieś bezpłatne akcje- trzeba szukac po necie.
 
Do góry