reklama

Zdrowie

Temat na forum 'Mamy z Irlandii' rozpoczęty przez moniadan, 31 Październik 2010.

1. moniadan

moniadan Zadomowiona(y)

Witam!
    Chciałam załozyc wątek o zdrowiu, gdzie mozemy sie dzielić informacjami dotyczącymi naszego zdrowia, jak pokonac np przeziębienie albo inną o wiele gorszą chorobę
    Mozemy rowniez wklejac rozne ciekawoski, przepisy i zdrowe produkty, jednym słowem wszystko na temat zdrowia :-)
    Na poczatek filmik
    YouTube - Uzdrowiony paraliż Bethany+reklama

2. julia28

julia28 Mama lutowa 2007

nie wiem czy w dobrym watku pisze ale mam pytanie czy ktoras z was stosowała Bratek Polny w tabletkach??

3. reklama
  4. moniadan

moniadan Zadomowiona(y)

Julia dobry watek, ja niestety nie poradze, bo nie stosowałam

Jako dzisiejsza ciekawostkę napisze, ze w pestkach jabłek, moreli, wiśni, nektaryn, brzoskwiń, występuje amigdalina jest to inaczej witamina B 17, ktora pomaga w profilaktyce i walce z rakiem

5. moniadan

moniadan Zadomowiona(y)

6. moniadan

moniadan Zadomowiona(y)

Ostatnie wydarzenia w mojej rodzinie zmusiły mnie do szukania różnych diet i suplementow, aby pomoc pojemu choremu tacie
    Jednym z nich jest sok z owocow noni
    Ponizej filmik o tym niezwykłym owocu
    Dodam, ze moj tata odkąd zaczął pic sok, po amputacji nogi, nie wziął ani jednej tabletki przeciwbólowej, a na start dostał ketonal forte, cukier z poziomu 400 spadł do 140-240 a dawke insuliny obniżylismy o połowe rowniez udało mu sie rzucic palenie, a palił nieprzerwanie od 17 r. ż.
    NONI. Wszystko o soku noni
    http://www.youtube.com/watch?v=5qhjKVCpig4&feature=related

Ostatnia edycja: 20 Listopad 2010
  7. misia83_83

misia83_83 Mama Alusia i Tymusia

a to ciekawe Monia! Z tymi owocami....moze mjemu podrzuce tacie...on tez jara...

8. moniadan

moniadan Zadomowiona(y)

podrzuć, ja zamierzam wprowadzic ten sok do całej naszej rodziny :-) od jutra zaczyna pić moja mama :-)

9. pauletta82

pauletta82 Sexy Big Mamma

A gdzie można dosta ć ten sok????:confused:

10. reklama
  11. moniadan

moniadan Zadomowiona(y)

przez internet mozna zamówic :-) gdybys sie zdecydowała to powiem ci dokładnie jak
    Niestety minusem jest wysoka cena, bo 1l kosztuje 150-190zł zalezy gdzie sie kupuje
    ale pije sie go po 30ml wiec starcza na długo ;-)

12. pauletta82

pauletta82 Sexy Big Mamma

osz Ty w mmordę go i nożem :szok: cena powalająca:sorry2::sorry2: a on się nei zepsuje jak tak będzie stał i czekał na wypicie?

Poleć forum