reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie

reklama
Julia dobry watek, ja niestety nie poradze, bo nie stosowałam

Jako dzisiejsza ciekawostkę napisze, ze w pestkach jabłek, moreli, wiśni, nektaryn, brzoskwiń, występuje amigdalina jest to inaczej witamina B 17, ktora pomaga w profilaktyce i walce z rakiem
 
Ostatnie wydarzenia w mojej rodzinie zmusiły mnie do szukania różnych diet i suplementow, aby pomoc pojemu choremu tacie
Jednym z nich jest sok z owocow noni
Ponizej filmik o tym niezwykłym owocu
Dodam, ze moj tata odkąd zaczął pic sok, po amputacji nogi, nie wziął ani jednej tabletki przeciwbólowej, a na start dostał ketonal forte, cukier z poziomu 400 spadł do 140-240 a dawke insuliny obniżylismy o połowe rowniez udało mu sie rzucic palenie, a palił nieprzerwanie od 17 r. ż.
NONI. Wszystko o soku noni
http://www.youtube.com/watch?v=5qhjKVCpig4&feature=related
 
Ostatnia edycja:
przez internet mozna zamówic :-) gdybys sie zdecydowała to powiem ci dokładnie jak
Niestety minusem jest wysoka cena, bo 1l kosztuje 150-190zł zalezy gdzie sie kupuje
ale pije sie go po 30ml wiec starcza na długo ;-)
 
reklama
Do góry