reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie

reklama
No właśnie. Jak to z tym mlekiem jest? „Pij mleko, będziesz wielki", czy "Pij mleko, będziesz kaleką"?
Z jednej strony lekarze, media, przemysł spożywczy zachęcają nas do spożywania wszelkiego rodzaju produktów mlecznych. A to ze względu na wapń, bo grozi osteoporoza, a to ze względu na żywe kultury bakterii w jogurtach, a to ze względu na walory smakowe. Zapraszam do przeczytania

http://helfeo.pl/zdrowe-odzywianie/dlaczego-mleko-i-jego-przetwory-nie-sluza-zdrowiu/
 
ja osobiscie nie piłam, tylko mój tata, mysle zeby działał pozytywnie na organizm, to trzeba go pic systematycznie i dlugo
planujesz stosowac?
 
Przeciez to nie jest odosobniony przypadek, wszystko co tanie traci na jakosci, dlaczego cos jest tansze w Biedronce niz w innych sklepach...? Dlatego ze Biedronka dogaduje sie z np firma Lay's (od chipsów) ze kupi tyle sztuk za tyle i tyle i oni jej zrobia po takiej cenie ale gorszej jakości
Dzisiaj liczy sie tylko kasa!!!
Wolę pic sama wodę niz jakiąś zabarwianą chemię zwaną sokiem :sorry:
 
reklama
Do góry