reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zęby idą....czyli jak radzicie sobie z ząbkowaniem u malucha?

Skoro już poczułaś pod palcem to znaczy że ząbek wyszedł i możesz to sobie zanotować :-):tak: Dla pewności możesz stuknąć łyżeczką i jak brzęczy to GRATULACJE ;-):-)
gdzieś za 3 tygodnie będzie widać białą perełkę w buziaku :tak:
 
reklama
czesc. mam 8 miesiecznego szkraba i podobnie jak u niuniamilan pojawily sie pierwsze zabki.jestem przerazona bo jest okropny,nigdy nie byl aniolkiem ale to co robi teraz przekracza wszystko.mam tylko nadzieje ze nie potrwa to zbyt dlugo
 
mojej malej ksiezniczce wychodzily trzy zabki na raz. pamietam jak nie moglismt spac z wojciechem cala noc bo mala plkakala caly czas i bezprzerwy. lekarz rozkładal rece i twierdzil ze to minie i trzeba uzbroic się w cierpliwosc. faktycznie przeszlo ale to co przezylam to zostanie mi w pamieci na xzawsze chyba.
 
czesc. mam 8 miesiecznego szkraba i podobnie jak u niuniamilan pojawily sie pierwsze zabki.jestem przerazona bo jest okropny,nigdy nie byl aniolkiem ale to co robi teraz przekracza wszystko.mam tylko nadzieje ze nie potrwa to zbyt dlugo
a smarujesz jakimś żelem łagodzącym ból :confused:
można przy dużym płaczu dac jakiś syrop przeciwbólowy lub czopek :tak:

moja kiedyś się budziła co 5 minut ja byłam wykończona ona też i tylko syrop przeciwbólowy pomagał:sorry2:
 
: cześć, przeciez i tak jakies 80% matek zapomina o tym zwyczaju dopuki dziecko samo nie jest w stanie wziąść szczoty ;) i szorować samemu te zeby buhahaha. Poza tym prawie każdy mysli ze mleczaki to pfleee, wypadna i po bulu, po co dlabc i angaz robić ;) taka jeszcze mentalność… jak czego nie widac to się przyjmuje ze tego nie ma ;(
 
Ja sie juz nie moge doczekac tego ząbka.Ale chyba juz blisko bo mała coraz gorzej to znosi.Płacze i marudzi a mi na chwile nawet odejsc nie da:-( Do tej pory Dentinox nieźle sie sprawdzal, ale wczoraj i przedwczoraj juz musialam dac jej na noc syropek.Pomogło.Przespała całą noc.
 
reklama
Nasz Adrianek urodził się 19 sierpnia 2008 roku.
Obecnie ma 4 ząbki :tak:.
Pierwsze zaczęły wyrzynać mu się dolne jedynki:
2 grudnia - z lewej strony,
a 19 grudnia - z prawej.
Potem przyszła pora na górne jedynki:
29 grudnia - z lewej strony,
a 31 grudnia - z prawej.
 
Do góry