reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zęby idą....czyli jak radzicie sobie z ząbkowaniem u malucha?

reklama
Dziękuję :-)... Ostatnio chciałam kupić mu pastę do zębów dla niemowląt Nenedent Baby (stosuje się ją od 6 miesiąca). Pytałam się w 3 aptekach, ale w żadnej jej nie mieli :baffled:.
 
stosuje zele,troszke pomagaja ale niewiele :-(.wszyscy mi mowia ze musze to przezyc tak samo jak kolki.dzisiej jest juz troche lepiej jeden wyszedl tydzien temu a drugi dzisiaj sie przecia :-).moze bedzie dobrze
 
Dzięki Wiktoria12 :-). W takim razie rozejrzę się za Colgate Smiles.
anka84 ja też stosuję żel.
Mamy także gryzaczki, ale Adrianek i tak woli swoje rączki. Dopiero, jak ma je w buźce, to się uspokaja :tak:.
 
he he juz super widac zabki dwa na dole,jakies5mm,ale fajnie wyglada,meczyl sie chyba ze 2 miesiace juz z tym ale sa i to po tym jak mu dalam biszkopta do pogryzienia ,he he pewie to nie przez to ale wyszly i to jest najwazniejsze:-)
 
mama_Adrianka i wiktoria12 - dzięki że wspomniałyście o pastach do zębów dla maluchów, nie wiedziałam że takie istnieją, teraz jak znam ich nazwy to kupię mojej córce, ma co prawda dopiero dwa ząbki, ale skoro można te pasty stosować od 6 miesiąca to już powinna zacząć dbać o te ząbki :-)

dzięki dziewczyny ;-)
 
Ja mam pytanko, a mianowicie jak wyglądają dziąsła bezpośrednio przed wyjściem ząbków?. Moja córka ma w kilku miejscach podbielone i takie wybrzuszenia już chyba od ponad miesiąca ale żadnego zęba na wierzchu więc nie wiem czy bezpośrednio przed jest jakaś opuchlizna czy coś?
 
MAMA HELENKI.
czasem dziąsła są spuchnięte i widać na nich takie kreseczki.Moja córka miała tak już w 4 miesiącu i myśleliśmy że już będzie miała ząbki a z czego sie okazało to żąbki wyszły dopiero jak mała skończyła roczek.Pozdrawiam
 
reklama
moja córka też ma takie podbielone dziąsła,ale przy pierwszych ząbkach wygląd dziąseł się nie zmienił, wyszły bezobjawowo
 
Do góry