reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zęby mleczne

Dołączył(a)
3 Listopad 2009
Postów
1
Witam. Mam pytanie- czy to normalne, ze u siedmiolatka nie wypadł jeszcze ani jeden ząb mleczny? Za to pojawiły sie trzy zęby trzonowe stałe. Mieszkam za granicą, a tutaj zęby mleczne się dzieciom wyrywa. :-(
 
reklama

atfk

MAMA DO KWADRATU
Dołączył(a)
26 Październik 2007
Postów
5 592
Miasto
zach-pom
mysle,ze to normalne!!!ze nie macie powodu do niepokoju!!
nie ma reguły!!jedne gubią szybciej inne później:happy2::happy2:

a jeśli chodzi o trzony to zadbajcie o nie szczególnie np.można zalakować!!w końcu te wychodzą niestety tylko raz!
pozdrawiam
 

rapunzel

czyli roszpunka
Dołączył(a)
19 Marzec 2008
Postów
1 190
Mojej córce zaczęły wypadać mleczne zęby jak miała prawie 8 lat, a mnie jeszcze później, bo akurat na samą pierwszą Komunię i na wszystkich zdjęciach musiałam mieć zamknięte usta, żeby nie wyglądać strasznie. ;-)
 

mamaA

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Grudzień 2009
Postów
190
Nie ma żadnej reguły jeśli chodzi o mleczne zęby. Słyszałam jednak,że wyrywanie to nie jest taki głupi pomysł bo dzięki temu następne zęby będą prostsze. Wiem jak to brzmi :)
 
Do góry