reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zęby stałe i mleczaki

Dołączył(a)
24 Lipiec 2021
Postów
2
Witam wszystkie forumowiczki. Mam problem z paszczą 😛mojej ponad 5 letniej córki. Otóż dziś rano, przy śniadaniu oznajmiła mi, że boli ją dziąsło. Gdy zajrzałam, zobaczyłam zgrubienie za dolną jedynką. Gdy dotknęłam jedynek zobaczyłam, ze delikatnie się chwieją. Oczywiście w mojej mieścinie nigdzie się do stomatologa nie dodzwoniłam, więc pytam tu, Was, czy to jest ropień, czy wyrzynająca się za mleczaków ząb stały chociaż go jeszcze go ni widu, ni słychu 😉wiem, ze zdjecie niewyraźne bo mój srajfon z bliska nie robi dobrych zdjęć, ale może uda Wam się doradzić czy to od wyrzynającego się zęba czy pędzić jutro 30km do zębologa 😁
 

Załączniki

  • 8407D387-33F8-4CF2-A736-5B12BDDD74D5.jpeg
    8407D387-33F8-4CF2-A736-5B12BDDD74D5.jpeg
    700,2 KB · Wyświetleń: 246
reklama
Moze byc tak ze stały ząb chce juz wychodzic a mleczak jeszcze nie wypadł.moja corka w pewnym momencie miala dwie dolne jedynki mleczna i stałą bo mleczna mocno sie trzymala i stała juz zaczeła wycgodzic.
 
Witam wszystkie forumowiczki. Mam problem z paszczą [emoji14]mojej ponad 5 letniej córki. Otóż dziś rano, przy śniadaniu oznajmiła mi, że boli ją dziąsło. Gdy zajrzałam, zobaczyłam zgrubienie za dolną jedynką. Gdy dotknęłam jedynek zobaczyłam, ze delikatnie się chwieją. Oczywiście w mojej mieścinie nigdzie się do stomatologa nie dodzwoniłam, więc pytam tu, Was, czy to jest ropień, czy wyrzynająca się za mleczaków ząb stały chociaż go jeszcze go ni widu, ni słychu [emoji6]wiem, ze zdjecie niewyraźne bo mój srajfon z bliska nie robi dobrych zdjęć, ale może uda Wam się doradzić czy to od wyrzynającego się zęba czy pędzić jutro 30km do zębologa [emoji16]
U syna było chyba podobnie. Pamiętam że w pewnym momencie za mleczakami miał przebite zęby stałe i tylko czekaliśmy aż mleczaki same wypadną.
 
Ja byłam 3 razy sprawdzac czy stomatolog moze wyrwac juz tego mleczaka, powiedzial ze stały sam go wypchnie a potem ładnie wejdzie na jego miejsce. I tak sie stało.
 
Do góry