reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Żel Conceive Plus- warto?

U

użytkownik 188556

Gość
Tak, mial operację kilka miesięcy temu. Myślę że to była główna przyczyna słabych wyników nasienia.
Już myślałam ze skonczy się na in vitro, a tu proszę, niespodzianka Wyniki poszly w górę na tyle, że mam nadzieje ze zaskoczy naturalnie.
A Wy ile sie juz staracie? Może warto zabrać meza na wizyte u ginekologa? Moze gdy uslyszy od lekarza ze warto aby On tez sie przebadal, dotrze do Niego że powinien to zrobić?
tłumaczyłam, pokiwał głową, że tak i nic...
Twój miał żylaki na jądrach?

reklama

kobieta90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tak, mial operację kilka miesięcy temu. Myślę że to była główna przyczyna słabych wyników nasienia.
Już myślałam ze skonczy się na in vitro, a tu proszę, niespodzianka Wyniki poszly w górę na tyle, że mam nadzieje ze zaskoczy naturalnie.
A Wy ile sie juz staracie? Może warto zabrać meza na wizyte u ginekologa? Moze gdy uslyszy od lekarza ze warto aby On tez sie przebadal, dotrze do Niego że powinien to zrobić?
My się około roku staramy. Mieliśmy przerwę przez hiperstymulację. Miałam torbiele chyba 9 cm na obu jajnikach po Clo. Ja już jestem po badaniach hormonalnych, teraz czekają mnie krzywe. Mąż już dostał skierowanie od mojego gina na badania nasienia. Zapisałam Go na ten miesiąc. Zobaczymy czy pójdzie.

U

użytkownik 188556

Gość
Idz z Nim. Mojemu mężowi bylo razniej gdy chodzilam razem z Nim
Faceci niby twardzy sa, ale gdy przychodzi im do takich badan, to robią się z Nich miekkie buły i sie boją.
My się około roku staramy. Mieliśmy przerwę przez hiperstymulację. Miałam torbiele chyba 9 cm na obu jajnikach po Clo. Ja już jestem po badaniach hormonalnych, teraz czekają mnie krzywe. Mąż już dostał skierowanie od mojego gina na badania nasienia. Zapisałam Go na ten miesiąc. Zobaczymy czy pójdzie.

kobieta90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Idz z Nim. Mojemu mężowi bylo razniej gdy chodzilam razem z Nim
Faceci niby twardzy sa, ale gdy przychodzi im do takich badan, to robią się z Nich miekkie buły i sie boją.
Ja mam z Nim wejść do "Pokoju zwierzeń" w klinice, ale nie za bardzo wiem, co mam tam robić :-D:laugh2:

U

użytkownik 188556

Gość
No jak to co, pomóc mu
Musisz Go nakręcić
Dotykaj Go, całuj i będzie dobrze
U Nas zawsze się to sprawdzalo przy oddawaniu nasienia
Ja mam z Nim wejść do "Pokoju zwierzeń" w klinice, ale nie za bardzo wiem, co mam tam robić :-D:laugh2:

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
U Infekcja, staranie, żel i ból Potrzebuję porady 5
M Żel na zabkowanie Potrzebuję porady 6
K Emolium żel na ciemieniuche. Potrzebuję porady 14
lenaDTR DAPIS żel na swędzenia i alergie Zdrowe dziecko 0
N Conceive Plus Staramy się 7
O Mamadha premium plus Potrzebuję porady 3
agatella93dw Alantan Plus krem Potrzebuję porady 2
agatella93dw Alantan Plus krem Czerwcowe mamy 2020 0
Agulek01 Clostibegyt plus Ovitrelle Staramy się 28
Monia13155 Wózek Invictus V-Plus Potrzebuję porady 1
niebioSKA Krem antycellulitowy plus dieta Potrzebuję porady 2
XxKorneliaxX Przeziębienie w 17 tygodniu ciąży plus bóle brzucha, twardnienie macicy. Potrzebuję porady 3
A Mleko nan optitro plus 1! Kilka pytan Potrzebuję porady 4
Wyfragmentowana Złe wyniki moczu. Nieleczona infekcja plus zanik objawów ciąży Potrzebuję porady 16
B Sprzedam Proxeed Plus Staramy się 0
Tymuniek Mega sucha skòra plus anemia Pielęgnacja 14
M KP a waga dziecka plus przepuklina Potrzebuję porady 5
S 500 plus Ciąża, poród, połóg 3
E Pregna Plus czy Femibion 2? Potrzebuję porady 21
Tysieńka 500 plus a komornik Potrzebuję porady 8
D Udział w badaniu pedagogicznym plus prezent :) Lublin 0
prawie_ podwojna_ mamuska Polka plus Anglik- para wycbuchowa :) Pary międzynarodowe:-) 1
P Alantan Plus- krem, czy maść? Pielęgnacja 10
ramari Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus Czerwcowe archiwum 3410
U Kawiarnia plus kosmetyczka/masażystka w przyjaznym dziecku miejscu-co wy na to? Łódź 3
K skandal - ciąża plus makijaż??? Ładna mama 54
Do góry