reklama

Żele intymne polepszające doznania

ema3

Początkująca w BB
Od
29 Czerwiec 2015
Odpowiedzi
0
Ostatnio reklamuje się wiele żeli intymnych, które maja ponoć polepszać doznania podczas seksu. Ciekawi mnie ogólnie jak jest naprawdę i czy rzeczywiście z takimi zelami jest przyjemniej :) Czy któraś z Was jakieś stosowała i może się wypowiedzieć?
A i zastanawiam się jeszcze nad kupieniem wibratora, na stronie durexa taki widziałam.

reklama

littlebabe

Fanka BB :)
Od
1 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Dla mnie bez różnicy. Te rozgrzewające nawet mi przeszkadzały i zmniejszały odczuwaną przyjemność. Jedyny ich plus to taki, że dobrze nawilżają i jedynie to poprawia komfort podczas seksu.

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Od
17 Wrzesień 2018
Odpowiedzi
0
Trudno powiedzieć bo teraz używam naturalnego na bazie wody i jest tak samo jak z tymi, które mają polepszyć doznania :)

Bieniaaa

Fanka BB :)
Od
13 Lipiec 2017
Odpowiedzi
1
Wibrator jak najbardziej na tak ale nie ten ze strony durexa, tylko kup sobie porządny od lelo, albo zamiennik w sex shopie. Akurat durex jest przereklamowany i nie zawsze to co oferuje jest dobrej jakości. Wiem bo kilka rzeczy miałam i miałam porównanie i nie jest tak różowo. :p Jeśli chodzi o zele to wypróowaliśmy wiele lubrykantów. Wydaje mi się, ze jest to kwestia gustu, ale mi najbardziej spodobał się libi gel. Sprawia, że odczuwa się podczas seksu o wiele więcej, poza tym mam po nim o wiele większe orgazmy :) Jesli natomiast partner ma przedwczesny wytrysk to polecam chusteczki orgasm control. Jesli facet jest szybki to bardzo się przydają ^^

Od
13 Lipiec 2017
Odpowiedzi
1
Bo nie ma :) Generlanie w sklepach znajdziesz jedynie unimila i durexa, a są takie se.... Miałam kilka i o ile te niebieskie jeszcze ujdą to nie przypadły mi do gustu te czerwone. Nie dają przyjemnego uczucia. Libi gel i chusteczki zamawialiśmy przez internet.

Calour

Początkująca w BB
Od
30 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Również mogę polecić Libi gel. Mam po nim o wiele lepsze orgazmy. Ogólnie nie przepadam z eksperymentowaniem bo wiele żeli się u mnie nie sprawdza ( jestem zbyt delikatna). Jednak rok temu na walentynki facet kupił ten żel, nie wiem w sumie skąd się o nim dowiedział. pewnie sobie poczytał opinie w sieci i postanowiliśmy jednak spróbować. Było to bardzo dobre posunięcie, dawno już nie czułam takiej przyjemności :)

reklama

Calour

Początkująca w BB
Od
30 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Ja nie odczuwam różnicy. Może dlatego, że orgazm mam łechtaczkowy, nigdy nie miałam orgazmu pochwowego. Żele są dla mnie najlepsze. Poza tym obecnie biorę tabletki anty tak wiec nie mam potrzeby stosowania prezerwatyw.

reklama
Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019