reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zelixa

ja kilka lat temu schudłam i to bardzo dużo, bez pomocy żadnych tabletek :cool2: a schudłam cos ok 30 kg, jak nie więcej nawet :sorry2: długo udało mi sie utrzymać wagę po schudnięciu, jednak teraz ważę tyle samo co wtedy :-( ale jestem w ciąży, więc troszkę tym to tłumaczę - potem mam zamiar się wziąć za siebie :tak:
 
reklama
Ja rowniez brałam zelixe przez ciagłe 3mies...i to bez skutków ubocznych. Rezultat był bo udało mi sie powrocic do swojej wagi.. Koszt takich tabl. jest dosc duzy..ja płaciłam 60zł za 30szt..bez recepty.
Zapewne powroce do tych tabletek jak tylko bedzie to mozliwe.
 
Ja biorę zeliksę 11 dzień czuję sie dobrze,czasami pobolewa mnie głowa,przez pierwszy tydzień schudłam 2 kilo,,a mam do zrzucenia jeszcze 23 kilo!!!!
 
powiedzcie mi jak to jest, że niektóre z Was kupują ten specyfik na recepte a inne nie? ja też mam sporo do zrzucenia i chciałabym wypróbować zelix czy zelixa tylko nie wiem czy uda mi się kupić tak z marszu?
 
Witam,lek nazywa się Zelixa ,biorę go nadal ,chudnę dalej ,choć mam małe opóżnienie ,bo byłam calutki weekend u znajomych ,a tam piwko i pizza,więc same rozumiecie ,ale teraz grzecznie wróciłam do zdrowego odżywiania,Mimo tego wyskoku zjechałam z wagi prawie kilogram przez tydzień:-).I pcham wózek dalej...
 
Nie biorę zelixy już ,bo przestała działać ,w ogóle nic mi nie pomaga,przedawkowałam ,albo coś...???Wniosek- działa ,ale tylko za pierwszym razem!
 
dziewczyny - wkleje wam link do forum medycznego --> POCZĄTEK ODCHUDZANIA-JAK SCHUDNĄC - Forum Medyczne

ja bralam Meridie - rewelacja - szybko i duzo schudlam... nie wiem tylko kiedy jo-jo dorzucilo mi 2 razy tyle ile zabraly tabletki...

i zelixa i Meridia dzialaja na uklad nerwowy - oszukuja nasze zoladki... po odstawieniu tabletek ktore maja jednak sporo efektow ubocznych kilogramy wracaja ;-(
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!!
Jestem tu nowa!
Ja rodziłam synka prawie 2 lata temu, dokładnie 28 marca 2007 i niestety zostało mi trochę zbędnych kilogramów, najbardziej denerwował mnie brzuch, zaczęłam brać po przeszło roku od porodu meridię i to był strzał w dziesiątkę.
W miesiąc schudłam 6 kg niestety po odstawieniu kilogramy w ciągu kilku miesięcy wróciły, teraz chcę spróbować brać metaxę, i obiecałam sobie, że jak znowu schudnę tym razem nie dopuszczę do efektu jojo
Pozdrawiam
Kasia
 
Do góry