reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zelixa

witam wszystkie dziewczyny:) jestem tu nowa i mam pytanko stosuje zelixe od niedawna, w poniedizlaek mialam dostac miesiaczke no i nie dostalalm... czy to normalne ze moze mi sie opoznic przez te abletki? w ciazy napewno nie jestem. prosz o odpowiedz bede wdzieczna. pozdrawiam​
 
reklama
witam wszystkie dziewczyny:) jestem tu nowa i mam pytanko stosuje zelixe od niedawna, w poniedizlaek mialam dostac miesiaczke no i nie dostalalm... czy to normalne ze moze mi sie opoznic przez te abletki? w ciazy napewno nie jestem. prosz o odpowiedz bede wdzieczna. pozdrawiam​
Witam!
Jeżeli chodzi o okres to powiem Ci, że dużo słyszałam właśnie na temat tego, że gdy bierze się Zelixę okres może sie spóźnić. Ja osobiście brałam ją rok temu i też miałam takie sensacje z okresem tylko, że ja dostałam wcześniej niż powinnam, podkreślę że biorę także tabletki antykoncepcyjne i pewnie dlatego tak miałam, więc jeżeli się spóźnia to nic się nie martw, to skutek Zelixy.

Jak już wspomniałam wcześniej Zelixe już brałam rok temu, schudłam 7 kilo w ponad misiąc, ale niestety trochę tych kilogramów mi wróciło, więc postanowiłam znowu zacząć brać :) zobaczymy czy tym razem znowu będzie taki rewelacyjny efekt :) Paczke już kupiłam, ale zaczynam od poniedziałku :)

Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie odchudzające sie :tak:
 
Witam!
Jeżeli chodzi o okres to powiem Ci, że dużo słyszałam właśnie na temat tego, że gdy bierze się Zelixę okres może sie spóźnić. Ja osobiście brałam ją rok temu i też miałam takie sensacje z okresem tylko, że ja dostałam wcześniej niż powinnam, podkreślę że biorę także tabletki antykoncepcyjne i pewnie dlatego tak miałam, więc jeżeli się spóźnia to nic się nie martw, to skutek Zelixy.


hej dzieki wielkie za odpowiedz:) naprawde martwie sie bo nigdy nie spoznial mi ise okres a teraz odstawilam przez to zelixe bo sie trosze wystraszylam, co prawda czytalam o tym ze moga byc jakies zaburzenia ale jakos tak nie pomyslalam ze akurta mi sie to przydarzy a poza tym wlasnie od tej mieisaczki musze zaczac brac anty bo maz wraca za mieisac z misji a po okresie zaczne znowu brac zelixe. stosowalalm ja dopiero 9 dni... schudlam 2 kg i zadowala mnie to bo nie chudlam za szybko. jestem tez na innym forum zapisana ale powiem wam ze tu jest fantastyczna "atmosfera" bo tam jest jakis babsztyl ktory wszytskim ubliza i az sie nei chche nawet czytac tych postow..... pozdrawiam serdecznie. buziaki
 
hej dzieki wielkie za odpowiedz:) naprawde martwie sie bo nigdy nie spoznial mi ise okres a teraz odstawilam przez to zelixe bo sie trosze wystraszylam, co prawda czytalam o tym ze moga byc jakies zaburzenia ale jakos tak nie pomyslalam ze akurta mi sie to przydarzy a poza tym wlasnie od tej mieisaczki musze zaczac brac anty bo maz wraca za mieisac z misji a po okresie zaczne znowu brac zelixe. stosowalalm ja dopiero 9 dni... schudlam 2 kg i zadowala mnie to bo nie chudlam za szybko. jestem tez na innym forum zapisana ale powiem wam ze tu jest fantastyczna "atmosfera" bo tam jest jakis babsztyl ktory wszytskim ubliza i az sie nei chche nawet czytac tych postow..... pozdrawiam serdecznie. buziaki

hehe no na innych forach są niektóre takie osoby, wiem sama z doswiadczenia hehe bo tez byłam zapisana na inne forum i to była jedna wielka kłótnia, dosłownie!
Gratuluje efektów przede wszystkim :tak: i nie przejmuj sie okresem bo napewno wkrotce dostaniesz :)
Pozdrawiam!
 
Witam ja jestem po 4 tabletce i jak narazie efektów brak bo cudów nie mozna oczekiwać ale oprócz suchości w ustach co skłania mnie do picia ok. 3 litrrów wody jest na plus co do jedzenia to owszem jem bardzo mało w porównaniu jak nie brałam tabletki i mam ok. 13 godziony tyle energii ze mogłabym góry przenosić jestem weselsza a dodam ze bniore ja ok. godziny 9 a do straty kilogramów mam az 30 wiec ja ich tak szybko nie odstawie
Doktorowa mówiła ze przez 4 tygodnie moge schudnąć 4 kilo a potem po 2 ale ja słyszałam o przypadkach 6 kilo w miesiącu
Pozatym na mój rozum musi być jakiś proces odstawienia pastylek co by nie było efektu jojo bo kontrolowanie sie bez nich u mnie jest bezcelowe bo po co je brac skoro masz dużą kontrole

Dodam jeszcze ze mam silną wole bo palenie rzuciłam na porodówce i nie pale juz 1r. i 9 .m
ale bez tych pastylek nie potrafiłam sie kontrolować
 
co do okresu to ja dostałamz araz po pierwszej tabletce ale niebawem i tak mialam dostac wiec nawet nie skojarzyłam z tym faktem
 
hej kobitki: dostalam dzisiaj okres:) tylko wczoraj odstawilam zelixe.czyli wczoraj nie wzielma tabletki i dizisja tez nei i chce wiedziec czy moge np jutro wziasc dalej je????? bo nie wiem....aha i chchiala sie wam jeszcze pochwalic tym ze ja stosuje diete od 1 lutego i do 10 marca schudlam na samej diecie 3 kg, to dieta : 5 posialkow co 3 godz:) a na zelixie wlasnie 2 kg w 9 dni:) potrzebami jeszcze do zrzucenia 5 kg bo w lipcu mam operacje na kregoslup i niestety lekarz kazal mi schudnac.... mam nadzieje ze jeszcze te 5 zgubie. aha amoja kolezanka na tych tabletkach schudla 7 kg w ciagu miesiaca:) a i jeszcze jedno, u mnie jedynymi skutkami ubocznymi to wlasnie bylo przesuniecie sioe mieisaczki i suchosc w ustach, pilam po 3 litry wdy dziennie ale to dobrze bo organizm sie oczyszcza z toksyn wtedy.... pozdrawiam. buziaki.
 
hej kobitki: dostalam dzisiaj okres:) tylko wczoraj odstawilam zelixe.czyli wczoraj nie wzielma tabletki i dizisja tez nei i chce wiedziec czy moge np jutro wziasc dalej je????? bo nie wiem....aha i chchiala sie wam jeszcze pochwalic tym ze ja stosuje diete od 1 lutego i do 10 marca schudlam na samej diecie 3 kg, to dieta : 5 posialkow co 3 godz:) a na zelixie wlasnie 2 kg w 9 dni:) potrzebami jeszcze do zrzucenia 5 kg bo w lipcu mam operacje na kregoslup i niestety lekarz kazal mi schudnac.... mam nadzieje ze jeszcze te 5 zgubie. aha amoja kolezanka na tych tabletkach schudla 7 kg w ciagu miesiaca:) a i jeszcze jedno, u mnie jedynymi skutkami ubocznymi to wlasnie bylo przesuniecie sioe mieisaczki i suchosc w ustach, pilam po 3 litry wdy dziennie ale to dobrze bo organizm sie oczyszcza z toksyn wtedy.... pozdrawiam. buziaki.
ciesze sie ze wszystko ok Asia u cierbie ja dziś mam jeden ze skutków ubocznych ale to na własne życzenie ponieważ wczoraj w pracy wyszło mi o 50 zł za mało w ksie i z nerw w domku dla odstresowania wypiłam jedno piwo a czułułam sie jakbym wypiła dużo wiecej:szok::szok::szok: wiec nie polecam a dziś boli mnie:wściekła/y::wściekła/y: głowa pozdrawiam was drogie koleżanki
 
reklama
ciesze sie ze wszystko ok Asia u cierbie ja dziś mam jeden ze skutków ubocznych ale to na własne życzenie ponieważ wczoraj w pracy wyszło mi o 50 zł za mało w ksie i z nerw w domku dla odstresowania wypiłam jedno piwo a czułułam sie jakbym wypiła dużo wiecej:szok::szok::szok: wiec nie polecam a dziś boli mnie:wściekła/y::wściekła/y: głowa pozdrawiam was drogie koleżanki


hehe tak tez ostatnio mialam:0 strasznie mi piwka sie chcialo i wypilam a na drugi dzien malo nie umarlam:( ale bylo ok.... narazie nie biore zelixy, zaczne po okresie bo teraz jeszcze jestem przeziebiona i slabo sie czuje wiec nie chce "przedobrzyc" a jak to brakowalao w kasie???? ja tez mam takie jazdy u siebei ale um nie to ewidentnie ktos podbieral mi kase::crazy:
 
Do góry