reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zelixa

A co do powrotu wagi czyli efektu jojo to nic dziwnego chudnie sie szybko i drastyczne odstawienie zeli moze tak zadziałać wiec po odstawieniu trzeba nadal sie bardzo kontrolowac i zacząć ćwiczyć takie jest moje zdanie
 
reklama
A co do powrotu wagi czyli efektu jojo to nic dziwnego chudnie sie szybko i drastyczne odstawienie zeli moze tak zadziałać wiec po odstawieniu trzeba nadal sie bardzo kontrolowac i zacząć ćwiczyć takie jest moje zdanie

Pewnie, tez tak uważam :tak:moim blędem było tylko to ze sobie za dużo pofolgowałam hehe tym razem bedzie inaczej :tak:
 
Witam dziewczyny nie wiem jak dziala zela wiem co mi mówiła doktorowa ze przez pierwsze4 tygodnie chudnie sie najwiecej :-)a potem juz tak 2 kg. na miesiąc i jeszcze jedno organizm moze zatolerowac zele i wtedy ona przestaje diałać:no::no::szok: ciekawe jak to jest naprawde zna któraś kogoś kto biereze sele dłuzej niż miesiąc :-(


ja tez mam takiego znajomego i leczy ja mam mase chorób al;e do niego bym nie poszła ziołka na odchudzanie mi polecił ale koszt jest duzy e tez nie wierze w taka bioenerrgie

Własnie ja nie znam nikogo takiego, ale ja sama mam zamiar brac conajmniej 2 miesiące, bo inaczej to chyba nie ma sensu, brać tylko miesiąc a potem waga wróci :-(

Jeżeli chodzi o bioenergoterapeutow, to ja tez jakoś im nie wierze.... no ale cóż są i tacy którzy uważają, że bardzo im takie osoby pomogły... Ja osobiście nie poszłabym do takiego kogoś.
 
hej laseczki:) moja kolezanka brala zele najpierw przez miesiac schudla 7 kg teraz bierze tyle co ja mnije wiecej czyli jkaos tak 11 tabletka tyle ze ja mialam ta przerwe na okres:) i z tego co wie mto schudla juz 2 kg na drugim opakowaniu... wiec chyba dobrze, dzisiaj z kolei mi mowila kolezanka ze byla u lekarza zeby przepisala jej zele bo wczesniej brala meridie i schudla przez 3 mieisace 2 kg:crazy: a no i ta lekarka nie chciala jej przepisac tej zeli bo powiedzial ze ma bardzo mocne skutki uboczne, mocno niby na psyche odzialowuje i ze jest do konca nie przetestowana.... tylko ze jakby byla narawde zle przetestowana to by jej nikt na rynek farmaceutyczny wpuscil nie???? czy sie myle moze???? a co do tego co lekarka jej powiedziala to moze ma podpisana umowe z meridia i tylko ja przepisuje????? no nie wiem sama. jutro dowiem sie od kolezanki ile napewno udalo jej sie schudnac i napisze wam:tak: a co mnie to wzielam dzisiaj 2 tabletke i dobrze sie czuje, tylko tasuchosc w ustach:-( ale to nic duzo pije i jest oki a no i zaparcia znowu ale na to tez mam sposob albo wypije na noc teraz srodek przeczyszczajacy albo jutro zjem przynajmniej 2 jogurty naturalne i bedzie ok:tak: ide spac papapap dziewczynki do jutra aha a tak swoja droga to wiecie co moj chlop mi dzisiaj zdjecia przyslal a jej na misji w afganie i w sumie za pare tyg wraca a dzisja te fotki mnie zszokowaly bo schudl....uwaga...20kg tam:crazy: hmmm mi to sie nei podoba bo okropnie wyglada no ale coz....ale to tak dla was msuialam sie wyzalic.... buzi
 
hej laseczki:) moja kolezanka brala zele najpierw przez miesiac schudla 7 kg teraz bierze tyle co ja mnije wiecej czyli jkaos tak 11 tabletka tyle ze ja mialam ta przerwe na okres:) i z tego co wie mto schudla juz 2 kg na drugim opakowaniu... wiec chyba dobrze, dzisiaj z kolei mi mowila kolezanka ze byla u lekarza zeby przepisala jej zele bo wczesniej brala meridie i schudla przez 3 mieisace 2 kg:crazy: a no i ta lekarka nie chciala jej przepisac tej zeli bo powiedzial ze ma bardzo mocne skutki uboczne, mocno niby na psyche odzialowuje i ze jest do konca nie przetestowana.... tylko ze jakby byla narawde zle przetestowana to by jej nikt na rynek farmaceutyczny wpuscil nie???? czy sie myle moze???? a co do tego co lekarka jej powiedziala to moze ma podpisana umowe z meridia i tylko ja przepisuje????? no nie wiem sama. jutro dowiem sie od kolezanki ile napewno udalo jej sie schudnac i napisze wam:tak: a co mnie to wzielam dzisiaj 2 tabletke i dobrze sie czuje, tylko tasuchosc w ustach:-( ale to nic duzo pije i jest oki a no i zaparcia znowu ale na to tez mam sposob albo wypije na noc teraz srodek przeczyszczajacy albo jutro zjem przynajmniej 2 jogurty naturalne i bedzie ok:tak: ide spac papapap dziewczynki do jutra aha a tak swoja droga to wiecie co moj chlop mi dzisiaj zdjecia przyslal a jej na misji w afganie i w sumie za pare tyg wraca a dzisja te fotki mnie zszokowaly bo schudl....uwaga...20kg tam:crazy: hmmm mi to sie nei podoba bo okropnie wyglada no ale coz....ale to tak dla was msuialam sie wyzalic.... buzi

,oja doktorowa nic mnie mówiła na temat badań sama poszłam z nazwą leku i od ręki mi przepisała a pozatym sama podpowoiedziała gdzie kupić taniej czyli za 40 złpozatym mówiła ze jest dobry i tańszy od meridii
moja kolezanka brała meridie i miała zawroty głowy a drugo pomimo brania jej przez miesic nie schudła ani kilograma

a co do aparć to ja mam taki sposób jabłuszka jak nie pije to je właśnie perzegryzam zdrowe i mają witaminmki

nie wiem ile schudłam teraz ale juz widze na buzi zmiany i na moim duzzzzzzym brzuszku jest wqiotkii mieciutki i wydaje mi sie mniejszy a przez to ze zmniejszył mi sie żoładek już pod piersiami mam prawie płasko a nie jak kiedyś ze brzusio zaczyłnał sie tuż po nich :-D:-D:-D
 
Asiula t ściągaj męża do domu a my jedziemy zabierzemy zele i po kłopocie

wiem ze tęsknisz ale niebawem bedzie wq domku to o niegp zadbaj tylko ty na siebie uważaj
 
Witam Dziewczynki!
Dzisiaj juz 4 dzień :-) tabletki działaja, jem malutko, i duuuuużo pije hehe bo ta suchośc rzeczywiście jest taka jakbym cały czas kaca miała ;-)

Co do recepty to mi recepte mama załatwiła i tez bez zadnych problemów, lekarz sam jej pwoiedział, że Zelixa to jest to samo co meridia, tylko tańsze, ale skład ten sam. Więc po co przepłacać? Ja płaciłam 40 zł i jestem zadowolona, nie są takie drogie jakby sie mogło wydawać. Jak brałam rok temu płaciłam ok 42 zł.

Gratuluje rezultatów Aneta :tak: ja jak narazie też widze, że mój brzuszek sie jakos pomniejszył, tzn bardziej sie płaski zrobił :) fajnie :tak:ale jak narazie waga ta sama. Ważyłam się wczoraj i ani drgnęła, ale jak by na to nie patrzec to dopiero 4 dzień, a ja juz bym cudów chciała. A Ty Anetko ile juz spadłaś z wagi i w jakim czasie? I ile masz zamiar brać Zelixe?/ :-)

Asiu nie martw się, mąż już nie długo bedzie w domku trzymaj sie tej mysli i głowa do góry :tak:

Pozdrawiam !
 
Dziekuje laseczki za slowa otuchy a ja sie przyznam ze poszlam na latwizne i zel poprostu zalatwialm sobie bez recepty za 55 zl, wiem ze tak nie wolno ale mam takiego lekarza ze zwolnienia np nie chce dac pomimo 39 stopniowej goraczki a zle by mi przepisala...nigdy. tak wiec kupilam sobie normalnie w aptece ale po znajomosci:) wiecie co ja tez czuje ze schudlam jeszcze pewnie jakis 1 kg od ostatniego warzenia ale nawszelki wypadek nie wchodzejeszcze na wage:blink: hehe we wtorek bede sie wazyc:) a jak nic nie schudlam to narazie sie nei zalamie zostalo mi jeszcze z jakies 18 tabletek wiecefekty pewnie potem beda, a jesc jem kochane co 3 godz ale zauwazylam ze np polowy porcji a wczoraj obiad w pracuy na 3 razy jadlam i reszte wyrzucial bo nie moglam juz.... ide skarbenka spac bo padam. buzi do jutra
 
Doby wieczorek ;-)
Właśnie wróciłam z 2 godzin aerobiku... i jestem wykamanaaaa :baffled: położyłam córcię spać, włączyłam TV i laptopa i zaraz ide chyba spać hehe bo już dzisiaj normalnie nie mogeeee... dzień pełen wrażeń.

Dzisiaj w sumie jadłam 3 razy, śniadanko, pól obiadu i banana na kolacje hehe i wiecej juz wcisnąć nie mogłam niestety, ale za to chyba z 2 litry wody wypilam... ta suchota w ustach jest okropna :wściekła/y:

Nic dziewuszki lece pościelić łożko i do wyra się ładuje bo juz ledwo co na nogach się trzymam...
Buziaki i miłej nocki:tak::blink:
Do juterka
 
reklama
hej kochane moje:) jak tam dzionek minal???ale fajnie jest tak wracac do domku i odrazu do komputerka i do was:) caly dzien w pracy siedze i mysle czy ktoras cos napisala:) a ja dzisiaj maialm jakis wilczy apetyt:( chcialo mi sie slodyczy i w rezultacie zjadlam mentosy i sezamki a oprocz tego caly dzien na chlepku chrupkim i serku naturalnym bo tylko to mi dzisiaj wchodzilo i to tez w malych ilosciach:) no i oczywiscie duuuuuzo wody chyba ze 3 litry wypilam. masz racje kludii ta suchosc jest najgorsza.... powiem wam o czyms...w srode jade na sesje zdjeciowa dla mojego miska:) troszke schudlam wiec troche cialka moge pokazac:) buzi do jutra
 
Do góry