reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zelixa

I

iiwka

Gość
Witam.Kupiałam dzisiaj ZELIXE i postanowiłam zacząć nowy wątek dla dziewczyn które je też zażywają.
Wziełam pierwszą tabletkę.Zobaczymy jaki będzie skutek.... Cel-17-20kg do zrzucenia.Zapraszam do pisania.

PS.za Zelixa zapłaciłam w aptece 49.63zł.
 
reklama
Witaj.

Zelixe brała moja mama i nic nie schudła ... ja brałam meridie miesiąć 5 kg mniej ale odstawiłam bo niedobrze mi bylo i przytyłam chyba z 7 w ciągu m-ca.

Obecnie od marca jestem na diecie, w zasadzie teraz to tylko staram się nie przesadzać i mam 16 kg mniej bez cudów z apteki i bez męczarni jedzeniowej :)
 
Ja już byłam na tylu dietach że naprawdę nic nie pomagało,a to dzięki hormonom...
Zgadzam się z Tobą że więcej ruchu i mniej jedzenia i będą rezultaty,ale każdy ma inna przemianę materii.Ja postanowiłam spróbować miesiąc,jeśli uda mi się zchudnąć to je odstawię bo wydaje mi się że tu psychika dużo robi.A jeśłi chodzi o przytycie po,to trzeba się kontrolować by wagę utrzymać,prawda?
Chcę spróbować.Weszłam na wagę i własnym oczom nie wierzę 0,9mniej:tak::szok::rofl2:
 
Ano trzeba sie kontrolowac tylko po meridii to to było złe że sie jeść nie chciało nic a jak odstawiłam to apetyt jak słoń !!! Czyli nie zmieniłam nawyków żywieniowych tylko nic nie jadłam :(
No teraz jest lepiej aczkolwiek zajęło mi to pół roku a nie m-c jak każda by chciala ;)
 
Witam!
Kupiłam dzisiaj zelixa i od jutra zamierzam rozpocząć odchudzanie. Moja koleżanka bierze od ok. 3 tygodni i schudła jakieś 5 kg bez skutków ubocznych, no może trochę suchośc w ustach i lekkie bóle głowy. Ja mam do zrzucenia jakieś 10 kg a może trochę więcej. Czytałam różne opinie o tym leku i nie ukrywam, że trochę sie obawiam. Piszcie o swoich doświadczeniach związanych z tym lekiem. Ja dam znać o efektach za kilka dni. :-):-):-)
 
No więc.2kg mniej.:-D
Skutki uboczne były.Przez pierwsze dwie noce nie spałam,ale i w dzień nie czułam zmęczenia więc ok. Strasznie chciało mi się pić...A teraz został tylko problem z wypróżnianiem...:-(
 
a ja odstawiłam tabletki. kilka pomogło mi w nastawieniu psychicznym niż w odchudzaniu.:tak:
człowiek uczy się na błędach:zawstydzona/y:
 
hę mi to się kojarzy z amfetaminą. A ktoś oglądał "requiem dla snu" ?? tam była opisana (między innymi) historia kobiety, która odchudzała się za pomocą takich leków.

oglądałam ten film ;-) co do odchudzania za pomocą leków, jakoś to do mnie nie przemawia... na pewno takie tabletki mają uboczne działanie, a uważam, że każda z nas ma silną wolę i prędzej czy później uda nam się wrócić do wymarzonej wagi - jak dla mnie tylko silna wola, chęć, regularne ćwiczenia mogą w tym pomóc, żadne leki - po co sie truć ;-)
 
reklama
macie rację tylko te tabletki nie są dla dziewczyn co mają do schudnięcia 5-10 kg... są dla kobiet o dużej nadwadze a nawet otyłości...:tak: a żeby ich mieć trzeba recepty lekarza,nie zapominajcie o tym...;-)
 
Do góry