reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zelixa

reklama
witam.ja wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie zelixy.6kg mniej.niesamowite!jesli chodzi o tabletki antykoncepcyjne to ja tez biore i na ulotce od zelixy jest,ze nie oslabia ona ich dzialania.ale z tego co wiem to niestety efekt jojo po nich jest.pielegniarka powiedziala mi zebym wykorzystala to,ze nie chce sie po nich jesc i nauczyc sie zdrowo odzywiac.po 3 mies niby organizm jest juz tak nauczony ze nie potrzebuje wiecej jedzenia nawet bez tabletek.pozdrawiam serdecznie i czekam na posty z waszymi osiagnieciami.
 
witam was jestem tutaj nowa.Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę u mnie opakowanie kosztuję35zł no i jak narazie to te cudeńko jest lepsze jak ADIPEX!!!!niechce mi się jeść,głowa mnie nie boli no i tylko to się chce pić i mniejmy nadzieję że będzie tak przez te 30dni.Pozdrawiam:-)
 
Witam !!!

ja wlasnie jestem po trzecim opakowaniu zelixy 15mg i szczerze mowiac spadlo mi 5 kg straszne rozczarowanie ;( na poczatku bylo fajnie zero glodu tylko sahara w ustach 2-3 litry wody dziennie ale z czasem tabletki przestaly dzialac i dostawalam ataki glodu najczesciej wieczorem zaczela mnie glowa bolec mialam caly czas nerwa i tak jakos czulam sie dziwnie..... a wiec postanowilam na 2 tyg zelixe odstawic i zobaczyc jak moj organizm na to zareaguje no i sie zaczelo....... po drugim dniu dostalam drgawki raz zimno raz cieplo mi bylo w nocy spac nie moglam pocilam sie strasznie .... tak bylo przez pierwszy tydzien pozniej zaczelo wszystko wracac do normy.... i tak juz zostalo zelixe odstawilam i teraz czuje sie normalnie fakt jest ze kilogramy mi zostaly ale nie przytylam i to jest najwazniejsze .... wiec DZIEWCZYNY jezeli czujecie ze po dlugim czasie zelixa nie przynosi efektow to dajcie sobie spokoj szkoda waszego zdrowia wiem sama po sobie............................ !! Serdecznie Was pozdrawiam .....
 
hej ja kupilam dziś zelixe ale nie wiem czy coś nie tak jest bo mam 3 listki po 10 tabletek nie wiem czy tak sa one pakowane??
 
Dziewczyny a ja mam pytanie.
Stosuje Zelixe od dwoch dni ale i tak ciągle chce mi się jeść ... ;//
A druga sprawa to jest 2 i pol miesiaca po porodzie czy przy stosowaniu Zelixy mam dalej nosić pas poporodowy żeby znikl mi brzuszek czy jak ??
 
Alusiu, po ciąży i porodzie brzuch jest rozciągnięty, a na to Zelixa Ci raczej nie pomoże ;-) Tylko ćwiczenia i jak chcesz to pas ;-)
Z Zelixą będziesz gubić tłuszczyk "ogólnie" trochę z brzucha, trochę z pupy, nóg, itd. itp.

A propos chęci na jedzenie to powiem Ci, że mi Zelixa nie hamuje zupełnie apetytu, z czego akurat się cieszę, ale szybciej się najadam i staram się zmienić sposób odżywiania. Czyli na obiad żadnych ziemniaków, itp. tylko mięsko i góra surówki. Staraj się jeść sporo pokarmów białkowych, po nich będziesz dłużej syta.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja próbowałam zelixe i naprzemiennie meridię lekarz mówił ,że to to samo i można zastąpić jedno drugim tyle ,że Meridia chyba drożej wychodziła
osobiście nie udało mi się na tym schudnąć miałam koszmarną suchość w ustach i problemy z wypróżnianiem więc polecam dodatkowo brać xennę ziołowy lek regulujący te sprawy bez tego okropne zaparcia i oczywiście sporo płynów
Nie wiem od czego to zależy wiem ,że niektóre chudły sporo i szybko na inne to nie działa ja osobiście jestem rozczarowana
 
Do góry