reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zerówka nie nauka ale zabawa...

Ha, książki i ich ceny to jeszcze inna bajka. Pomysł, żeby dzieci zostawiały książki w szkole sam w sobie nie jest zły, ale to, że trzeba mieć dwa komplety, to już gorzej..... ja już się boję, co to będzie w szkole, w tym roku za książki do przedszkola zapłaciłam 67 złotych, nie chcę myśleć, ile zapłacę za te szkolne...
pozdrawiam
nikita
 
reklama
Właściwie czy ktoś myśli o kosztach podręczników,prócz rodziców,którzy muszą je kupić dla dzieci?Czemu ma służyć ta reforma?
Cienkie książki można by było zeskanować na kompa,a może będą dostępne na płytkach:confused:.Było by wtedy oszczędniej...Tylko,czy ktoś o tym pomyśli?
 
No tak, tylko zaraz się okaże, że skanowanie książek to przestępstwo, pamiętacie, jak jakiś czas temu ścigali studentów za kserowanie podręczników? Czyli normalka, jak to u nas, nie ważne, że większości nie stać na książki, jak chcą sobie poradzić inaczej, to jeszcze trzeba ich ścignąć...:angry:
pozdrawiam
nikita
 
No tak, tylko zaraz się okaże, że skanowanie książek to przestępstwo, pamiętacie, jak jakiś czas temu ścigali studentów za kserowanie podręczników? Czyli normalka, jak to u nas, nie ważne, że większości nie stać na książki, jak chcą sobie poradzić inaczej, to jeszcze trzeba ich ścignąć...:angry:
pozdrawiam
nikita

Masz rację,zawsze znajdą coś do czego się można przyczepić:angry:
My ciągle czekamy na podręczniki dla Sary,okazuje się,że panie w przedszkolu też jeszcze nie mają:rofl2:,firma miała im dostarczyć na początku września,ale jak na dzień dzisiejszy nie ma żadnego odzewu od nich:baffled:
 
No tak.. w zerówkach.. jest zabawa.. nauki jest mało :) tylko podstawy:) przecież jak chcecie swoje dziecko uczyć to sami możecie pouczyć je :)
 
Do góry