reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zerowka-szkola Czy Przedszkole?

Moja Julia również idzie do zerówki od września i wybrałam zdecydowanie zerówke w przedszkolu ,żeby jej ułatwić troszeczke start .Mam nadzieje że będzie tam miło chodzić :-)
 
reklama
witam,
moja córeczka bardzo chciała już iść do szkoły więc w moim wypadku decyzja była łatwa, że będzie uczęszczała do zerówki w szkole. Ale nie tylko się tym kierowałam ważna była także odległość szkoły od domu i kadra nauczycielska, zakres dodatkowych zajęć. Oczywiście jestem i tak przerażona, że moja mała Natalka już będzie chodzić do szkoły, chociaż Pani wychowawczyni trochę mnie uspokoiła:-).
pozdrawiam
 
witam was mam taki problem bo moj synek idzie teraz do zerowki. W anglii jestesmy od roku chodzil do przedszkola ale z jezykiem i tak jest slabo a ja nawet nie mam pojecia czego sie bedzie uczyl tak sie martwie ze nieda sobie rady czy juz dzieci beda sie uczyc pisac i czytac ? prosze moze ktos wie jaki jest program nuczania.:-(
 
Do zerówki.. hmm.. no mój chodził do przedszkola i się świetnie bawił :) A teraz już zeróweczka :D jednak to jest każdego osobista sprawa :) nie martwcie się :)
 
Do góry