reklama

Zerowka

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez szatynka, 8 Lipiec 2010.

1. szatynka

szatynka Aktywna w BB

Witam, moje pytanie brzmi co potrzebuja dzieci idace do zerowki?co moge juz smialo kupic?

2. Mozi

Mozi MAMUŚKA BB

moim zdaniem kup tylko buty na przebranie,inne rzeczy ktore beda potrzebne dowiesz sie na zebraniu zaraz po rozpoczaciu zerowki,zazwyczaj nauczyciele podaja kwote np 30 zl na wyprawke od kazdego dziecka,aby kupic po cenie hutrowej i aby dzieic mialy takie same rzeczy
    albo zadzwon do szkoly czy przedszkola i zapytaj
    jak pamietam u kolezanki jej corka w zerowce miala zestaw podrecznik cwiczenia

3. reklama
  4. kokusia31

kokusia31 mamusia dwóch łobuzic

Moja córka idzie od września do zerówki i dostałyśmy w czerwcu kartkę (tzw. wyprawkę) ze spisem rzeczy których potrzebujemy

5. damqelle

damqelle Fanka BB :)

też uważam że nie ma sensu wcześniej robić zakupów. Moja córcia idzie do zerówki razem z całą swoją przedszkolna grupą i paniami. W poprzednich latach ustaliliśmy że będziemy składać się na wyprawkę i panie same kupią w hurtowni to czego dzieciom potrzeba. Myślę że to rozsądne rozwiązanie - po pierwsze hurtowo znaczy taniej, po drugie nie ma problemów że jedne dzieci mają super kredki a innym przykro że najtańsze. Podręczniki zostały wycofane w ubiegłym roku - bo teraz dzieci czytania mają się uczyć dopiero w I klasie - wprowadzono natomiast arkusze pracy na które trzeba będzie sobie przygotować pieniążki.

6. solina

solina Zaangażowana w BB

Buciki :) i duużo ubrań :) bo będzie je brudziło :) tak więc przygotujcie się na to :) ale ogólnie to piękne czasy :)

Poleć forum