reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Zerowy podatek dla osób do 26 roku życia.

andzii21

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Witam. W związku z wejściem ustawy o zerowym podatku dla osób do 26 roku życia mam pytanie czy przebywając na urlopie macierzyńskim przez ostatni rok, a przez ostatnie 44 dni na urlopie wypoczynkowym, po czym od 08.08 będę na urlopie wychowawczym powinnam dostać jakiś aneks do umowy? Czy w moim przypadku nie ma to znaczenia? Mam 23 lata.

reklama

witch84

Fanka BB :)
Rozwiązania
64
A z jakiej przyczyny miałby przyjść aneks??
W umowie chyba nie masz podanych wartości poszczególnych podatków, bo one mogą zmieniać się w czasie.
Masz kwotę netto lub brutto i na jej podstawie wylicza się wynagrodzenie.

roztropna35

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
tzw podatek zero jest naliczany w tym roku na wniosek pracownika. Pracodawca nie ma obowiazku wprowadznaia go w tym roku. Inaczejj sprawa się będzie miała od przyszłego roku.

Do góry