reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

moniolek a ja myslałam że tylko ja jakas taka roztargniona... nawet nie policzyłam kiedy powinna byc owu... trwały sobie przytulanki (takie z wielkiej chęci..) i dopiero potem zorientowałam się że to akurat czas...:)
 
reklama
Axxa i tak jest najlepiej natura bywa przekorna jak coś wyliczamy, mierzymy, obserwujemy itd. to na przekór nie pojawi się fasolka przecież życie to nie tylko matematyka :)
 
moniolek masz rację... chociaz ja uwielbiam matematykę..:) to był zawsze ulubiony mój przedmiot....:)
teraz postanowiłam zrobic badania... a jak by się pojawiła fasolka w tym czasie to sie wcale nie pogniewam...:) najgorsze jest to że wszedzie trąbią o niżu... ale żeby pomagać kobietom w zajściu w ciążę to nikt nie mysli... ja nie wiem trzeba chyba na bank napaść aby wystarczyło na wszystko...:) ;D
 
Mam mega doła nie będę miała dzieci tak czuję cholera czy jest jakaś pieprzona sprawiedliwość na ziemi. Wk.......ia mnie, że osoby, które nie planują zachodzą w ciążę a ja w duszy tylko mam to o czym pragnę najbardziej na zewnątrz Monia jest super pocieszy każdego, szkoda moich łez trzeba się pogodzić z rzeczywistościa...
 
moniolek skarbie podaję Ci moje obie raczki i wyciągam Cie z doła... nie załamuj się... NAPEWNO będzie dzidzia... popatrz na monikę1313... ona starała się 10 lat... i w wieku 34 zaszła dopiero w ciąże (a Tobie i mi jeszcze trochę do tego wieku).. głowa do góry... bedzie dobrze....
 
Axxa masz rację potrzeba więcej takich przykładów, bo po mału zaczynam wariować. Dzisiaj jest ok na szczęście nie pozwoliłam rozwinąć się mojemu dołowi :) a co niech wie kto tu rządzi :)
 
Moniolek skarbie wyłaz mi z tego doła ja biore łopate i już Ci go zakopuje  :)-żadnego takiego ,brzydkiego myślenia  tutaj niechcę słyszeć ,będziesz miała swojego dzidziusia,napewno ,on wie kiedy do Ciebie zawita a napewno to już długo nie będzie trwało  :)Główka do góry-a wszystko się ładnie i szczęśliwie ułoży-musisz w to wierzyć i być silna-jestem z Tobą :) :-*
 
reklama
Moniolek kochana ja też miałam doła wczoraj o 24.00. I też mam takie przeczucie jak Ty. A jestem od Ciebie starsza idzieli mnie mniejsza różnica od monia313.

Też mnie wszystko wkurza ale ufam,że będzie dobrze.I Ty też się trzymaj widzę ,że masz kilka dni do testowania? Robiłaś hormony II fazy?? A może to taki zły nastrój na kruszykę??

 
Do góry