reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

reklama
Moja szwagierka ma zespół policystycznych jajników i lekarz wprost im powiedziała że dzieci mieć nigdy nie będą i mogą w ogóle się nie zabezpieczać - mają dwoje ślicznych maluchów, więc można wszytko:D

P.S. A myśleli już nawet o adopcji :D
 
Mój poprzedni gin twierdził że nie mam podstaw do obaw tylko mam się starać w połowie cyklu a na pewno zajdę co obecny gin rozwiał na jednej z pierwszych wizyt.Mi się wydaje że co niektórzy gini po prostu robią to co robią i nie chce się im zgłębiać wiedzy by pomóc-czasem wolą machnąć ręką na problem a tu proszę zdażają się szczęśliwe wypadki.
 
cześc dziewuszki

szkoda ze tak małompiszecie, co tam u Was
popisałabym z Wami tak na bierząco


u mnie w tym cyklu tez nici, mój wykres wygląda jak zęby rekina :):):):):):):)
jutro ostatni dzień dupka, i czekam na @
 
miesia mi też szkoda że tak mało tu dziewczyny piszą no ale sama ze sobą raczej nie będę pisać zresztą ja mam obecnie przerwę w lekach więc nic ciekawego się nie dzieje ani nie będzie działo.W środę jadę do gina zobaczę czy mi da jakieś badania do zrobienia a w następnym cyklu jakieś leki pewnie no ale teraz dopiero 2dc.
 
Witam prawdopodobnie mam PCOS.. ostatnio robilam badania w 4dc (w poniedzialek) wyszło

FSH 4,88 (norma: 3-20) mlU/ml
Prolaktyna 29,44 (1,58-25,9) ng/ml
Testosteron 1,79 (0,36-3,33) nmol/l
LH 11,23 (1,2-12,5) mlU/ml

wspolczynnik lf:fsh - 2,3.. poki co jeszcze czekam na badanie progesteronu i zobaczymy czy w tym czyklu takze nie bedzie owulki..

Pozdrawiam
PS
miesia masz konto na 28dni?
 
Dziewczyny nie martwcie sie na zapas,ja jestem kolejnym przykładem ze z PCO mozna zostać mamą, u mnie zestaw dostinex+duphaston+clo przez 6mcy nie zadzialal,zaszlam w ciąże od razu jak odstawilam wszystkie leki.Czekalam na okres by zaczac brac Clo od nowa a on juz sie nie pojawil:-) trzymam za Was kciuki:)
 
Dziewczyny nie martwcie sie na zapas,ja jestem kolejnym przykładem ze z PCO mozna zostać mamą, u mnie zestaw dostinex+duphaston+clo przez 6mcy nie zadzialal,zaszlam w ciąże od razu jak odstawilam wszystkie leki.Czekalam na okres by zaczac brac Clo od nowa a on juz sie nie pojawil:-) trzymam za Was kciuki:)

w sumie u mnie jeszcze nic nie stwierdzone.. nie mam potwierdzenia u lekarza..

ale Tobie kochana gratuluje twojego szczęścia..
 
nektarynka widze na suwaczku ze jestes mężatka tydzien dłużej niz ja:) moje pco zostalo stwierdzone dopiero przez 3go endokrynologa, ginekolog leczyl mnie diane35 przez kilka lat bez stawiania diagnozy i bez zadnych badan....dla mnie czy moja diagnoza nazywa sie pco czy cokolwiek innego...jak zwal tak zwal wazne czy da sie z tym normalnie zyc i ewentualnie wyleczyc, a tu juz gorzej. jestem juz sporo po porodzie, a okres nie wrocił,prolaktyna w normie...i co dalej....znowu czeka mnie powrot do lekarza,kolejne badania wizyty,az nie chce sie o tym wszytskim myslec.przepraszam ze tak smęce,moze dlatego ze juz pozno,jutro bedzie lepiej,pozdrawiam
 
reklama
Wiesz wcale a wcale Ci się nie dziwie..po to jestesmy tak stowrzone ze jak mamy miec @ co miesiac to tak ma byc i juz.. fajnie ze juz macie jedną pocieche.. ja sie nie poddaje tylko gdybym o tym wczesniej wiedziala ze moga byc problemy czy cos takiego to wcale bym nie brała yasmin'u.. a brałam go chyba z 4 lata, wczesniej co innegonawet nie pamietam.. faktycznie tylko tydzien roznicy:)
 
Do góry