reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół WPW/preelscytacji u 4 latka

Dołączył(a)
12 Maj 2017
Postów
3
Witam
poszukuję mam dzieci u których lekarz stwierdził zespół WolfaParkinsona White'a ..córka nigdy nie chorowala(poza przeziębieniami) z powodu szmerów pediatra wysłal nas do kardiologa który stwierdzil ten zespół...jesteśmy przerażeni...córeczka chodzi na basen,tenis uwielbia ruch nie ma najmniejszych objawów ,żadnych omdlen

Bede wdzieczna za każdą informację
 
reklama
Tylko własnie EKG...bez usg oraz bez Holtera...dziecko jest generalnie "okazem zdrowia" więc gdy usłyszałAM o tym to zasłabłam ja i musieli mi mnie położyć...niemniej proszę o informacje
 
Mamusie potrzebuję również namiary na prof. kardiologii dziecięcej doktora Wojciecha Bobkowskiego z poznania..będę bardzo wdzięczna
 
Do góry