reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Zezujace oczko.Kiedy do okulisty?

Dołączył(a)
3 Kwiecień 2019
Postów
1
Ostatnio nasza okulistka (ta ostatnia) zaleciła nam lek do nabycia w Niemczech, ale który ma tę zaletę, że zakrapiasz dziecko trzy razy co godzinę i "trzyma" do dwóch dni. W porównaniu do atropiny jest więc rewelacją.
Nie wiem o jakim niemieckim leku piszesz, ale ja idąc za sugestią swojego lekarza, zamiast zakraplać kilka dni atropinę, użyłam cyklopentolatu. Cyklopentolat w kroplach aplikujesz 30-45 minut przed badaniem, a po 6 godzinach (w ulotce piszą maksymalnie 24h) dziecko widzi już normalnie.
 
reklama
Do góry