reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgaga ostre potrawy

reklama
Cześć :)
Dziewczyny czy macie zgagi w 3 trymestrze? Lubiliście ostre potrawy? Czy unikalyscie?
Zgagę mam typowo ciążowa, od początku 3 trymestru. Niezależnie od tego co zjem i tak męczy- dodam, że przed ciążą nigdy nie miałam. Ostre potrawy ograniczylam, bo wydawało mi się że zaostrzają zgagę. Ale zgaga pojawia się niezależnie od tego czy jem ostre czy nie ;) więc ostatnio zdarzyło mi się juz zjeść coś ostrzejszego.
 
Cześć :)
Dziewczyny czy macie zgagi w 3 trymestrze? Lubiliście ostre potrawy? Czy unikalyscie?
Ja zgagę miałam od samego początku do końca, pod koniec ciąży już mnie bardzo mocno męczyła. Ogólnie jadłam to na co miałam ochotę, nieważne co zjadłam i tak mnie zgaga dopadła, mi pomagała łyżeczka musztardy lub szklanka mleka 😊 na noc starałam jeść jogurty, żeby w nocy była nieco „przyjemniejsza” 🙄
 
Do góry