reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgaga w ciaży

Mnie zgaga meczy od ok 5 miesiaca jest naprawde dokuczliwa bywalo ze nie moglam przez nia spac w nocy Bardzo mi pomogl syrop gawiscon bezpieczny dla kobiet w ciazy A kiedy bylam w pracy to rzulam gumy mietowe pomagalo ale tylko na chwile zawsze mialam tez ze soba butelke wody mineralnej ktora przynosila mi ulge Tak ok 8 miesiaca zgaga nasilila sie jeszcze bardziej Lekarz przepisal mi wtedy tabletki ktore biore do dzis (jedna co 2-3 dni)
glitteryourway-d1c8cfc0.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja tylko dodam, że jak zgaga męczy nagminnie to najlepiej spać z głową znacznie wyżej niż pozostała część ciała :tak: wtedy w nocy nie jest taka uciążliwa... Ja brałam tablety, ale czasami tak piekło że aż wyłam z bólu :baffled:
 
dziewczyny jak sobie z nia radzicie bo ja juz nie mam do niej sily...cokolwiek nie zjem zaraz mnie pali...nawet w nocy mnie budzi...normalnie jakas masakra...jestem w 30 tygodniu wiec jeszcze troszke mi zostalo i nie chcialabym sie tak meczyc az do konca ciazy...:-(
 
mi pomaga pół szklanki mleka,gdy pali zgaga. ja pije prosto z lodówki zimne.spróbuj naprawde działa. a znam ten sposób od innej mamy w ciąży.
 
tez slyszalam juz o mleku tyle ze jest jeden problem-ja nie dam rady wypic mleka(praktycznie nie jestem w stanie zjesc zadnych produktow mlecznych-mleka, jogurtu itp.) w dzien pomagaja mi migdaly(kilka schrupanych i jest troche lepiej) ale co robic w nocy??:-(
 
Kobietki na zgage tylko i wylacznie MIGDALY Juz po paru migdalkach zobaczycie ze przyniosa wam ulge ;-) Wiem bo przerabialam to w pierwszej ciazy.Pozdrwiam serdecznie :-)
 
reklama
Ja też się ratuję zimnym mlekiem, ale zawsze mam też Rennie pod ręką. To chyba jedyny środek na zgagę dozwolony w ciąży. I najważniejsze, że skuteczny :tak:
 
Do góry