reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgaga w ciaży

Witajcie dziewczyny. Właśnie mam zgage i strasznie chcialo mi sie pic. Wypilam pol litra Pepsi i gorzej mi po niej:wściekła/y: Chyba sprobuje mleka teraz bo zwariuje. Nigdy zgagi nie mialam a w ciazy juz 3 czy 4 raz..i widze ze dopiero sie zaczyna:szok:
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Właśnie mam zgage i strasznie chcialo mi sie pic. Wypilam pol litra Pepsi i gorzej mi po niej:wściekła/y: Chyba sprobuje mleka teraz bo zwariuje. Nigdy zgagi nie mialam a w ciazy juz 3 czy 4 raz..i widze ze dopiero sie zaczyna:szok:

To ile masz tych dzieciątek na koncie, policz no dobrze:-)
Może pół litra nie pomaga tylko parę łyczków??
Ja zauważyłam, że rzeczywiście coś miętowego. Jak przepłuczę sobie usta płynem do ust - jest lepiej, ale na krótko. Chyba bedę gumę żuła cały czas.
 
dziewczyny....ale mam mega zgagę po... kanapce z czosnkiem :szok:
Wczoraj zjadłam wieczorem na to moje przeziębieńsko i całą noc miałam z głowy :-(
 
kurcze współczuję Wam tej wstrętnej zgagi!!
też mnie męczyła w pierwszej ciąży o tego stopnia,ze budziłam się w nocy z płaczem :sorry:
pomagało mi mleczko manti zakupione w aptece;-)!
 
Ja mam zgagę OBOJĘTNIE po czym. Czasami już od samego rana, tak sama z siebie. A wieczorem to mam ochotę się wywrócić na lewą stronę. Mała mi buszuje po prawej stronie, pod wątrobą...

MANTI- wypróbuję go na pewno! ;-)
 
Olcia a migdałów próbowałaś. One zobojętniają dczyn w żołądku i mi pomagają. A może to siła sugestii ?? Nie wiem
 
Nie próbowałam. Następne do listy: Migdaały

Patrzcie co jeszcze wyczytałam. Ale nie wiem co bym wolała: to czy zgaga.
"Jeśli zaczyna cię piec w przełyku, żuj zmieloną mieszankę kminku z majerankiem (stosunek 1:1)"
 
Ostatnia edycja:
Nie ma dnia żebym nie miała zgagi. I nie ważne czy jadłam coś czy nie. Po prostu się zaczyna. Ale na szczęście mi pomaga Manti :) chwilka ssania pastylki i przechodzi. A jak nie mam Manti pod ręką to jem surową marchewkę, ale trzeba ją dokładnie pogryźć. mi pomaga :)
 
reklama
Do góry