reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgłoszenia do Listy Lipcowych Mamuś :)

ooo, hehe, naresczie sama nie jestem ;D

Aneczka, jeszcze troszke i bedzie nas duuuzo wiecej:))przynajmniej taka mam nadzieje
 
reklama
no ja jakos tez nie moge trafic..a dzisiaj rano wyjatkowo jestem, obudzilam sie, zobaczylam, ze na dworze ciemno, zimno i ponuro i doszlam do wniosku, ze na zajecia dzisiaj nie ide:)hehe, za leniwa jestem chyba:)ale raz nie zawsze, nalezy mi sie troszke odpoczynku od turystyki ;D
 
Sissi Marthusia Lusia AneczkaK moonlight KA milka


GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!

Bardzo się cieszę że jest nas już tyle :)
POZDRAWIAM!!!!!!!!!!
 
:)Hej wszystkim sama w to nie wierze. Przestalam brac tabletki we wrzesniu a tak po 6 pazdziernika zaszlam w ciaze. Tak bardzo sie ciesze. Takze ja tez dolaczam dolipcowych mamusiek.
 
witam
dzis bylam u babki ginekologa i termin mam wedlug jej wyliczen na 4 lipca a nie jak podalam wczesniej 6 lipiec. Widzialam bijace serduszko mojej malej fasolki i bylo to przecudowne uczucie po raz kolejny, pierwszy raz dokladnie rok temu, kiedy bylam w ciazy z moim syneczkiem. Ufff padam ze zmeczenia,
dobranoc
 
ale nas sie nagle namnozylo ;D ;D ;D :laugh: :D :laugh: :) :laugh: Dziewczyny gratuluje z calego serca !!!!!!!!!!!!!
Wpadajcie czesto na forum :)
 
reklama
Do góry