reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgłoszenia do Listy Lipcowych Mamuś :)

reklama
Czesc Wszystkim!!! Jestem tu nowa... ale postanowiłam przyłączyć sie do tego fajnego forum, bo tak sie składa, że mój termin to ok. 31 lipca... Wczoraj robiłam test.. DWIE KRECHY!!!
HURA!!! :laugh:
 
Marthusia pisze:
Dziewczyny, postanowiłam skoro juz jestem z Wami załozyc liste mamus lipcowych wraz z prawdopodobnym terminem porodu. Jedna lista juz jest, ale mysle, że specjalny watek nie zaszkodzi, co?Bardzo prosze o wpisywanie się:)

pozdrawiam cieplutko;)
 
Hej! Wlasnie sie zalogowalam. Tak sie sklada, ze ja tez juz wkrotce bede miala dzidziusia:) Mam termin na 12 lipca 2006 roku. Jestem happy!
 
Marthusia bardzo proszę Cię o zmianę mojego terminu na 12 lipca. Ta data jest bardziej zgodna z moim sówaczkiem i z tym co lekarz powiedział. :)
Pozdrawiam!!!!
 
witam:))jestem tu nowa :laugh:z moich obliczen wychodzi ze malenstwo powinno pojawic sie okolo 7 lipca:))jutro zapytamy o dokladniejsza date lekarza:))pozdrawiamy was ;)
 
reklama
Do góry