reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgłoszenia do Listy Lipcowych Mamuś :)

witaj iz wsrod nas co do tego masazu ponoc bardzo pomaga i ponoc boli ale jak cholera moja kumpela stwierdziła ze woli rodzic niz maja jej drugi raz szyjke rozszezac ciekawe mysle ze cie pocieszyłam
 
reklama
Witaj jz :)) O masażu nic nie słyszałam więc nie pomogę ;)
Obyś nie musiała długo czekać na swoją Dzidzię, szybkiego i bezbolesnego porodu :) ;)
 
Witam nowa mamusie w naszym gronie.Juz lece Was dopisac ;D
Mi szyjke na razie masuje maz ale chyba za slabo ;)
 
o, a ja sie jeszcze nie zapisalam tutaj, wiec sie zapisuje :)
termin mam na 19 lipca
pozdrawiam lipcowe mamusie
 
troszke pozno, ale dopiero was znalazlam. ale zawsze lepiej pozno niz wcale. zglaszam sie do lipcowych mamus wraz z moim synkiem mikolajkiem, ktory wpisal sie jeszcze w lipiec ostatniego dnia:) urodzil sie 31 lipca o godz 13:35
 
reklama
Witamy lipcoweczke wraz z mikolajkiem!!! Fajnie poznac kolejnego chlopczyka i kolege dla naszych dzidziuskow!!! Pisz do nas czesciej i zagladaj na pozostale watki martag! W weekendy moze malo tutaj zagladamy ale normalnie codziennie sie tu cos dzieje!!!
 
Do góry