reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgłoszenia do Listy Lipcowych Mamuś :)

Marthusia

mama Lenulca i Fasolki:)
Dołączył(a)
9 Listopad 2005
Postów
1 382
Dziewczyny, postanowiłam skoro juz jestem z Wami załozyc liste mamus lipcowych wraz z prawdopodobnym terminem porodu. Jedna lista juz jest, ale mysle, że specjalny watek nie zaszkodzi, co?Bardzo prosze o wpisywanie się:)

pozdrawiam cieplutko;)
 
reklama
Marthusia dobry pomysl ;D na watku lipcoweczek zrobily sie tez rozne pogaduchy przyszlych mamus, wiec przyda sie bardziej szczegolowy temat :)
 
ciesze sie, ze pomysl sie spodobal:)mam nadzieje, ze sie przyjmie i inne mamusie beda sie wpisywac:)
 
Czekamy na nowe lipcóweczki, dziewczyny dawajcie znac na kiedy macie terminy to zaktualizuje liste:)
 
cześc dziewczyny chciałabym do was dołączyć
według wstępnych wyliczeń termin mam na 23 lipca
pozdrawiam wszystkie brzuchatki! :D :D :D
 
KA milka moje gratulacje:)

dziewczyny, proponuje, zeby liste mamus lipcowych prowadzila jedna osoba, bo bedzie robil sie balagan, jak list bedzie wiecej. co Wy na to?ja jestem chetne do prowadzenia.Prosze dajcie znac co o tym sadzicie.

pozdrawiam cieplutko:)
 
reklama
Pewnie Marthusiujak dla mnie mozesz prowadzic liste ja jestem za ;) :D mam tylko jedno pytanie czy w twojej liscie nie ma czasem bledu ?Chyba zarowno ty jak i Lusia tez rodzicie w lipcu prawda? nie chce sie wtracac i mam nadzieje ,ze nie masz do mnie zalu o to ,ze cie poprawiam .

Buziaczki Ania :-*
 
Do góry