reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgłoszenia do Listy Lipcowych Mamuś :)

reklama
Witamy kolejne lipcowe ciężarówki i zapraszamy na pogaduchy :)

u42406.png


53789.birthdue.png
 
DZIĘKI Dziewczyny za tak serdeczne powitanie:)
jestem z Krakowa:)i tu właśnie poszukuje szkoły rodzenia :) męczy mnie też myśl o porodzie- szczerze mam niezły mętlik ale mój lekarz jest z Kopernika -dr Bereza (polecam) tylko słyszałam że nienajlepsze tam warunki :( na szczęście mam jeszcze troche czasu na podjęcie decyzji - gorzej ze szkołą bo chciałabym już zacząć -mam na głowie studia i obawiam się że potem zabraknie mi czasu na wszystko wiec pomóżcie jak możecie! :)
 
maggino,jedyne jak ci moge pomóc to polecić stronkę www.rodzicpoludzku.pl tam masz spis szpitali i szkół rodzenia z całego kraju i nawet są opinie innych mam także nie zaszkodzi jak zobaczysz i poczytasz,pozdrawiam i życzę dobrego wyboru :)
 
reklama
Witam Wszystkie Nowe Mamuśki:)
maggino jak super, że jestes z Krakowa ja też!! (prawie):) Jeśli chodzi o szkołe rodzenia to podobno bardzo dobra jest przy Narutowiczu tel 416 22 66. Koleżanka tam chodziła i poleca. Godziny zajęć popołudniowe więc pracujace mamy z pracujacymi tatusiami mogą tam chodzić bez problemu. Jak chcesz więcej na ten temat to pogadamy na wątku bardziej tematycznym - poród:)
 
Do góry