reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zgoda ojca na wyjazd z dzieckiem za granicę

mloda1

Szczesliwa Mama Nikosia
Dołączył(a)
20 Czerwiec 2009
Postów
601
Miasto
Gdańsk
Witam!
Jestem Mamą rocznego Nikosia :) Dokładnie za tydzień (tj.18 sierpnia) jedziemy do moich braci do Anglii(na tydzień). Zatanawiam się, czy potrzebuję zgody ojca dziecka na wyjazd? Paszport jest już wyrobiony. Jednak wczoraj dzwoniłam do Wizz Air i miły Pan odpowiedział mi na to pytanie skromnym "nie wiem" :) Bardzo proszę o odpowiedź, bo nie chciałabym być zaskoczona na lotnisku :)
Pozdrawiam!
 
reklama
Nie ma takiej potrzeby by ojciec pisemnie zgadzał się na zwykły wyjazd turystyczny. Dziecko ma paszport wydany za zgodą ojca.
Pisemnej zgody potrzebuje Pani przy wyjeżdzie długotrwałym (na przykład na kilka lat).
 
Do góry