reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgrabna mama

Priscilla-ja nic nie zrobilam,w ciazy przytylam tylko 4 kg:)) a juz po wyjsciu ze szpitala okazalo sie ze schudlam 10 kg i waga zeszla do 57 kg.sama bylam w szoku,wszystkie ciuchy byly za duze i musialam kupic nowe,wczesniej mialam rozmiar 40-42 a teraz 38:)) a mam latwa tendencje do tycia i obawiam sie ze moze mi sie przytyc bo objadam sie slodyczami,znaczy ciastami maslanymi,biszkoptami a ostatnio wyprobowalam biala czekalade,malej nic nie jest i juz zjadlam prawie cala.a wczoraj jeszce cala napoleonke-uwielbiam slodycze.ale musze sie wziac za siebie
 
reklama
Ja tez sie objadalam i przytylam gruuubo ponad 10 :/
Jakijm cudem przybylo Ci tlyko 4kg, skoro dzidzia wazy ok.3 (nie wiem dokladnie ile Twoja miala), do tego wody 2kg, lozysko 1-2kg...??
Eh - czemu ciaza na mnie tak nie wplynela ;)
 
no w sumie to prztylam 8 kg,ale na pocztku tak do 4 miesiaca non stop chudlam i waga ze 67 spadla do 63,potem powolutku zaczelam przybierac na wadze,doszlam do swojej wagi wyjsciowej 67kg a te 4 kg doszly w 8-9miesiacu i w sumie wazylam 71kg,dzidzia wazyla 3 kg.
 
Priscilla - nie tylko Ty masz kłopoty z nadwagą, ja też mam i to pewnie duzo większe niz ty. W ciąży bardzo się objadałam a że już przed ciążą nie ważyłam mało to w ciąży tym bardziej było ze mnie słoniątko. Przez pierwsze dwa tygodnie po przyjsciu ze szpitala schudłam jakieś 10 kg, ale podejrzewam ze część tego to była woda która ze mnie schodziła bo byłam nieźle opuchnięta (zwłaszcza nogi) teraz waga stoi mi w miejscu i jakoś nie mogę się zabrać za siebie. Czy po cesarce można ćwiczyć brzuszki?
 
Priscilla super wątek. Z pewnością będę tu często zaglądać. Zostało jeszcze 7,5 kg do wagi sprzed ciąży więc jest nad czym pracować. Zaczęłam wreszcie robić brzuszki i pierwszego dnia tak dałam czadu że przez dwa dni nie mogłam się zgiąć., Dzisiaj juz nic nie boli więc kontynuujemy. Poza tym chodzimy na dłuuugie spacery więc trochę może też coś przy okazji spadnie.
Priscilla chyba skuszę się na ten zestaw ćwiczeń który podałaś. Może faktycznie okaże się skuteczny.
 
Ja na razie musialam odstawic brzuszki, bo dostalam @ :( Ja to mam szczescie... Niektorzy dostaja po kilku m-cach a ja rowniutko po 6 tyg :(
Ale pierwszego dnia cwiczen tez tak zaszalalam ze potem nawet smiac sie nie moglam :D
Dori, daj znac jak te cwiczenia - ja znalazlam je na jakiejs stronce - ciekawe czy dzialaja :D
Zaczelam zajmowac sie troszke wygladem mojej skorki - wyczytalam gdzies, ze dobrze robi peeling z kawy hehe :D Zachlapalam cala lazienke (w tym moje sliczne bezowe dywaniki ;)) - ciekawe czy bedzie jakis efekt - przyznam, ze ziarenka bardzo fajnie pobudzaly komorki, skora zrobila sie rozowiutka - zobaczymy czy bedzie cos widac po kilku takich zabigach :D
Zaopatrzylam sie tez w balsamy ujedrniajace - w koncu niedlugo trzeba bedzie sie rozebrac na plazy!! (oj tak mi sie marzy, aby chociaz na 1 dzien skoczyc nad morze pod koniec wakacji)
Z diety chyba na razie nie bede korzystala...
Musze sie jeszcze tylko zwazyc i pomierzyc, w koncu malejace cm sa najlepsza motywacja do dalszej walki :D
 
Co do peelingu to ja polecam taki: 2 garście gruboziarnistej soli, garść kawy (zwykłej mielonej), garść cynamonu, garść płatków owsianych. Wszystko wymieszać, dodać trochę mydła w płynie i wody i tym się dokładnie nasmarować. Działa super, kiedyś to stosowałam.
 
No i ja zaczne zaglądac od dziisaj na ten wątek :)
Ponieważ zaczełam się od dzisiaj odchudzac to moze kiedys będę zgrabna:)
Mimo ciagle biegania z prawie 5kg ciezarkiem jakim jest Kubus cieżko zgubic ten brzuszek :(
 
reklama
anek - obawiam sie ze od samego biegania z 5-cio kg ciezarkiem (tak jak i u mnie :) ) to  brzuszka nie zgubimy - musimy sie wziac do roboty :)
 
Do góry