reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgrabna mama

idziu dlatego od dzisiaj do tego biegania dolozylam juz taka pozadna dietke :) moze jak to polacze to jakos pojdzie i zmieszcze sie w jakies swoje rzeczy :)
 
reklama
Ja to sie prawie w żadne moje ciuchy nie mieszcze, musze ostro zabrać się do roboty, ale tak mi sie nie chce.... Na razie ogranicze trochę jedzonko, a ćwiczyć zaczne po wizycie u gina bo coś mnie tam jeszcze w brzuchu pobolewa.
 
moge mieć płaski brzuszek jak nie wiem co a i tak go w tym roku na plaży nie pokaże przez tą kreske - coś czuje, że nie prędko zejdzie... ale może wpadne na mazurki do znajomych - na łódce wśród swoich krechą się nie będe przejmować, ale gdzie ten płaski brzuszek? ;) jak narazie w ćwiczeniach wytrwałam tydzień i zaczeła się sesja, co dalej chyba nie musze pisać... ;)
 
Dziewczyny, polecam na celulit nowa serie Garniera. Ja kupiłam peeling i bodytonic a jest jeszcze takie cos w kulce. Jest Swietny. po porodzie moje uda wyglAdały jak to Smiesznie określiła jedna z marcówek jak polna droga a teraz po miesiacu stosowania jest juz naprawde całkiem niezle i to bez Cwiczen wiec pewnie jakbym do tego dodała jakiś aerobik to byłoby rewelacyjnie. Sprawdzone. Polecam.

przepraszam za pisownie ale pisze z Klaudia na kolanach.
 
bardzo fajy watek !!!

Mi jeszcze zostalo 5kg, na szczescie 15kg juz za mna - ufff. Mam nadzieje, ze i tych 5kg nadprogramowych tez sie pozbede :) Chcialbym juz cos zaczac cwiczyc, ale jestem po cc i nie wiem czy juz moge cwiczyc ::) Zreszta ide niedlugo do gina to sie zapytam.
 
Ooo.. trzeba sprobowac tego Garniera!! Dori, pamietasz moze ile tak mniej wiecej za to dalas? Czy bodytonic to cos na zasadzie balsamu do ciala? hehe - chyba jestem troche zielona w tym temacie ;)
 
Bodytonikiem smaruję uda i pośladki 2 razy dziennie - to takie coś jak balsam w żelu.
Całość wyniosła mnie ok 50zł.
 
reklama
Do góry