reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgrabna mama

Dawno tu nikt nie zaglądał, ciekawe jak Wam idzie ??? Ja przyznam że dopiero od wczoraj poważnie biorę się za siebie, ileż można chodzić w jednych spodniach  ::) bo tylko do jednych wchodze :(
Mam pytanko może głupie ale cóż wole spytać, czy podczas karmienia piersią można używać różnych specyfików na rozstępy i cellulit?? Wiem że piersi nie można smarować a inne części ciała??
I jeszcze jedno: teraz jak karmię to mam taki apetyt że szok, też tak macie?
 
reklama
Nic nie mów, mój Maciek się cały czas ze mnie śmieje, że mi wystaczy lodówkę wypełnić i nic już więcej do szczęścia nie trzeba :D
Ale chyba ma rację, bo jadła bym i jadła, własciwie jadła to mało powiedziane, ja po prostu pożeram co mi na drodze stanie ;D Na szczęście moje 55 kg sprzed ciązy wróciło juz dawno więc o wagę się nie martwie, gorzej z kondycją...ledwo dycham, nie mówiac już o tym, że mięśnie brzucha mi się rozeszły :(
 
Ja tak samo mam z jedzeniem i apetytem potrafie wszystko jeść.A już w szczególności bym pochłaniała słodycze.Ale co sie nie robi dla dziecka.Nie jem dużo słodyczy bo Dominia by nie mogła sie wypróżnić.
 
ja od 2 dni ćwicze:)) na razie ciezko,zero kondycji,zero miesni ::) i musze ograniczyc jedzonko,szczegolnie jadlabym slodycze i sa juz efekty-2 kg wiecej na wadze i brzuszek troche urosl ;)
 
Też muszę zacząć ćwiczyć, jak na razie wprowadziłam obowiązkowy ranny spacer, i mnie i małej wyjdzie na dobre. Do tej pory chodziłam z nią na jeden popołudniowy spacerek a teraz są dwa i to conajmniej każdy po godzince. Do tego postanowilam nie jeść słodyczy i słodkich napojów i nie jeść nic po 18. Zobaczymy co z tego wyniknie.
 
No mi też nie idzie odchudzanie.
Spacerki owszem - co dziennie 3 godziny a czasem nawet cały dzień - ostatnio spędziłyśmy na polku 7 godzin nonstop
No i jem mniej, wróciłam do dietki płatkowej... płatki fitnes rano i wieczorem i obiadek i nic a nic w ciągu dnia!
 
Ja niby wróciłam do wagi sprzed ciąży ale inne mam rozłożenie tych kilogramków. Niestety brzuszek wystający i flaczkowaty. Za to nóżki mi wyszczuplały, ale my robimy z Julkiem conajmniej 2 spacery po 2/2,5 godziny a czasem nawet i trzy przechadzki. Wcinam sporo, ale raczej zdrowo i ze słodyczmi umiarkowanie. Ale moje postanowienie by codziennie trzaskać brzuszki jakoś niezawsze jest realizowane.
 
magdaleona, iza - tylko sie nie zaglodzcie :)

ja tez mam mogromny apetyt - szczegolnie na slodycze - waga na szczescie jest ok - troche nizsza niz przed ciaza ale ta faldka na brzuchu ciagle sie trzyma ...
 
Iza1 nie mam pojęcia ???, ale pocieszę Cię, bo dowiedziałam się, że w ok. rok po porodzie rozstępy stają się niewidoczne :) wiem, że to się wydaje tak dłuuugo, ale to już na wiosnę, a lato w Rowach na naturystach można spędzić ;D ;D ;D ;D
Ja jedyny problem poporodowy jaki mam to brzuszek. I nie mogę się zmusić, żeby zacząć ćwiczyć-totalny leniwiec ze mnie ;D ;D ;D Czekam więc na maila od koleżanki-ma mi przysłać filmik z zestawem ćwiczeń-podobno ważne by ćwiczyć nie tylko standardowe brzuszki, ale też "krzyżówki", bo inaczej "zgubi" się talię :police: i mam nadzieję, że zacznę od niedzieli ;)
 
reklama
Dziewczyny a brzuszki po cesarce kiedy można robić? Ja od kilku dni zamierzam zabrać się za ćwiczenia z kasetą Claudii Shiffer, ale jakoś nie mogę ;D Tam nie ma brzuszków tylko ćwiczenia na pupcie, uda itp. więc spokojnie mogę robić a brzuszki kiedy? Brzuch mam taki duży że jedna babka - i to nie jest śmieszne! - ustąpiła mi ostatnio miejsca w tramwaju :( nic tylko się załamac :(
 
Do góry