reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgrabna mama

Iza ja cesarki nie miałam, ale moja koleżanka po cc bardzo szybko zaczęła robić (chyba kilkanście dni nawet). A teraz, rok po, brzuszek ma tak idealny, że ja takiego to nawet przed ciążą nie miałam ;D ;D ;D, a dodam, że szczupła jestem.
na stronce szpitala na karowej są zestawy ćwiczeń, zerknij tam :)
 
reklama
A może by tak zacząć wspólnie ćwiczyć? Co? :)
Start: jutro wieczorkiem (ja koło 21.00) na początek 40 brzuszków (20 na krzyż i 20 normalnych).
Im więcej z nas zacznie ćwiczyć tym lepiej ;D ;D ;D będziemy się wzajemnie mobilizować na bieżąco.
Kto się podłącza???

no bo wiecie ja naprawdę chciałabym za rok w tych Rowach bez kompleksów wyskoczyć zza krzaków na "naturala" >:D O0 >:D O0 ;D ;D ;D ;D ;D

 
Rybcia_21 ale suuuuper! no to jesteśmy we dwie ;D ;D ;D ;D ;D

Priscilla a czy możesz zmienić temat wątku na taki bardziej "młodzieżowy"? np.: "na golaska do Rowów" etc.?? >:D >:D O0 O0 :police: :police: :o :o ;D ;D ;D >:D >:D >:D taki mobilizująco-obiecujący ;) temat się odświeży i może więcej z nas się dołączy? hmmm???
 
Papajka właśnie chciałam Cię prosić o ten link ;) Ja dołączam się Was :) nie wiem jak to będzie w praktyce ale się postaram.
 
Ja sie zdecydowalam na silownie. Startuje od wrzesnia, do tej pory wieczorami tak okolo 22 jezdzilam godzinke na rowerze, niestety pogoda sie kiepsci wiec rowerek odpada :( na cellulit uzywam Vichy i juz prawie to swinstwo mi zeszlo. Jeszcze tylko musze nad brzuszkiem popracowac a ze leniwa z natury jestem wiec ide na silownie zeby mial kto nade mna stac i pilnowac zebym serie brzuszkow zrobila :) bo nie widze siebie ze tak sama z siebie wieczorem w domu robie ;)
 
reklama
Do góry