reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgrabna mama

A ja sie przyzwyczailam,ze nieraz jem cos innego i nawet Jacek juz nie marudzi jak widzi u mnie cos innego.Dieta trwa dalej a jak bedzie 6 z przodu nie omierzcham sie pochwalic :-)Jacek nie lubi szampana ale powiedzial,ze jak dojde do 65 tak jak chce to wypije ze mna cala butle albo nawet 2:-D To dopiero motywacja w koncu nie bede sama pic:-p
 
reklama
Ha!

Ja też chudnę - przez tydzień ubyło 2,5kg:-)

Jeszcze 3 x tyle i będę chuda i szczęśliwa mogąc bez konsekwencji zjeść wszystko, co spotkam;-)
 
Oglądałam wczoraj zdjęcia sprzed 2 lat.
Normalnie smutno mi sie zrobiło, jak popatrzyłam na siebie.
Poczułam się zmotywowana do zrzucania.
 
No ja dawno nie wygladalam tak jak bym chciala:-/ Powoli to sie zmienia i nawet Jacek zauwazyl,ze tak jakby cos od srodka ze mnie swiecilo i lepiej wygladam i wogole.Nie ma to jak dobrze sie w koncu poczuc a mysl o tym ile kg juz zgubilam poprawia mi humor niesamowicie:yes:Moze uda mi sie do wakacji jednak osoagnac te moje 65:confused:
 
reklama
Super, Vici, gratulacje:-) Widać efekty - aż się chce odchudzać, jak się patrzy na takie porównanie:tak:

Ja na razie schudłam 4,5 kg i teraz mój organizm domaga się żarcia:-D więc zarzuciłam dietę. Ale nie przybieram wcale. No i chodzę raz w tygodniu na fitness i codziennie biegam - ok 30 minut, bo na więcej, niestety nie mam czasu:wściekła/y: Przy okazji tego biegania muszę odchudzić sukę, bo przez zimę strasznie się spasła i straciła kondycję:crazy:
 
Do góry