reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgrubienie na bliznie po cc

Paula7729

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Sierpień 2022
Postów
31
Witam, jestem dokladnie 20 tygodni po cesarce. Blizna zagoiła sie bardzo ładnie po bokach natomiast po środku jeszcze do niedawna byla koloru różowego. Dzisiaj zauważyłam ze na środku blizny zrobila mi sie taka czerwona gula/zgrubienie. Mam zamiar isc z tym do ginekologa ale troche sie martwię i chciałabym zaczerpnąć od was porady. Czy to moze byc endometrioza w bliznie? Jak u was wyglądała sprawa z kolejna ciąża czy byly przez to problemy z płodnością?
 

Załączniki

  • 20230908_211918.jpg
    20230908_211918.jpg
    376,9 KB · Wyświetleń: 356
reklama
To mi wygląda trochę jak stan zapalny np. jeśli szew się do końca nie rozpuścił.
A nie ma w środku ropy?
 
Witam, jestem dokladnie 20 tygodni po cesarce. Blizna zagoiła sie bardzo ładnie po bokach natomiast po środku jeszcze do niedawna byla koloru różowego. Dzisiaj zauważyłam ze na środku blizny zrobila mi sie taka czerwona gula/zgrubienie. Mam zamiar isc z tym do ginekologa ale troche sie martwię i chciałabym zaczerpnąć od was porady. Czy to moze byc endometrioza w bliznie? Jak u was wyglądała sprawa z kolejna ciąża czy byly przez to problemy z płodnością?
Warto iść do ginekologa. Mimo wszystko.
Mnie się coś podobnego zrobiło, w środku zbierała się ropa.
Potem zrobiła się w tym miejscu dziurka, z której bardzo delikatnie ( acz jednak ) sączyła się krew.
Lekarz zalecił mi dbanie o ranę, psikanie jej środkiem odkażającym na rany pooperacyjne i po pewnym czasie wszystko się zagoiło.
 
Do góry