reklama

zgrzytanie zębami

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez Paula_27, 25 Czerwiec 2008.

1. Paula_27

Paula_27 Zaciekawiona BB

Moj 7 m-czny skarb od wczoraj zgrzyta zebami ma dwa na dole i dopiero co wyszły u góry robi to tylko przez dzień. Czy spotkałyscie sie z czyms takim, co to moze oznaczac?

2. agamal

agamal kociara

Mój synek ma już pięć zębów i ostatnio też zauważyłam, że strasznie nimi zgrzyta.
    Nie wiem co to oznacza i mam nadzieję, że nic poważnego.

3. reklama
  4. miecia

miecia Fanka BB :)

moja tez zgrzyta... i szczeka.... przeczytalam, ze po prostu odkryla nowe mozliwosci i eksperymentuje... jak jej sie znudzi to przestanie :-) mam nadzieje, bo przyprawia mnie to o ciarki...:rofl2:

5. Martynaa

Martynaa mama Oliwci

moja perelka tez zgrzyta czesto ale to tak jak pisze Miecia odkrywanie nowych umijetnosci:tak:maluch napewno sie zastanawia co tam w buzce ma i w jakich celach moze to wykorzystac:-)mnie rowniez przyprawia to o gesia skorke,to zgrzytanie,brr:-D

6. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

Przejdzie, przejdzie :tak::-)
    Kuba tez przez jakis czas mial faze na zgrzytanie - ja ze skory wychodzilam, nie moglam tego sluchac, moje uszy nie toleruja takich dzwiekow :baffled:
    Na szczescie kiedy fascynacja ząbkami minęła - zgrzytanie skończyło się :tak:

7. Paula_27

Paula_27 Zaciekawiona BB

Dzieki dziewczyny jestem spokojniejsza bo juz sie martwiłam. Mnie tez ten zgrzyt przyprawia o gesia skóre:)
    Pozdrawiam

8. bumtarar

bumtarar Zaciekawiona BB

Syn tak zgrzytał, aż ciarki przechodziły, brr. Ale im bardziej zwracaliśmy na to uwagę tym mocniej to robił, więc odpuściliśmy i przeszło.

Poleć forum