reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zgrzytanie zębami

Paula_27

Zaciekawiona BB
Moj 7 m-czny skarb od wczoraj zgrzyta zebami ma dwa na dole i dopiero co wyszły u góry robi to tylko przez dzień. Czy spotkałyscie sie z czyms takim, co to moze oznaczac?

reklama

agamal

kociara
Mój synek ma już pięć zębów i ostatnio też zauważyłam, że strasznie nimi zgrzyta.
Nie wiem co to oznacza i mam nadzieję, że nic poważnego.

miecia

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
moja tez zgrzyta... i szczeka.... przeczytalam, ze po prostu odkryla nowe mozliwosci i eksperymentuje... jak jej sie znudzi to przestanie :-) mam nadzieje, bo przyprawia mnie to o ciarki...:rofl2:

Martynaa

mama Oliwci
Miasto
Savsjo,Szwecja
moja perelka tez zgrzyta czesto ale to tak jak pisze Miecia odkrywanie nowych umijetnosci:tak:maluch napewno sie zastanawia co tam w buzce ma i w jakich celach moze to wykorzystac:-)mnie rowniez przyprawia to o gesia skorke,to zgrzytanie,brr:-D

aneta23

Kwiecień'07, Listopad'08
Miasto
Warszawa
Przejdzie, przejdzie :tak::-)
Kuba tez przez jakis czas mial faze na zgrzytanie - ja ze skory wychodzilam, nie moglam tego sluchac, moje uszy nie toleruja takich dzwiekow :baffled:
Na szczescie kiedy fascynacja ząbkami minęła - zgrzytanie skończyło się :tak:

Paula_27

Zaciekawiona BB
Dzieki dziewczyny jestem spokojniejsza bo juz sie martwiłam. Mnie tez ten zgrzyt przyprawia o gesia skóre:)
Pozdrawiam

reklama

bumtarar

Zaciekawiona BB
Syn tak zgrzytał, aż ciarki przechodziły, brr. Ale im bardziej zwracaliśmy na to uwagę tym mocniej to robił, więc odpuściliśmy i przeszło.